Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék gyereket (se...

Nem szeretnék gyereket (se most, se később), viszont a férjem nagyon szeretne. Hogy tudnám "leállítani"? 30N

Figyelt kérdés
Már sokszor megbeszéltük, mégis felhozza újra.
2010. nov. 8. 14:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én sem akartam gyereket, idegesítettek és el nem tudtam képzelni az életemet egy gyerekkel.Aztán terhes lettem és amikor megláttam az ultrahangon, vmi megmozdult bennem.Most van egy másfél éves lányom, akit imádok és úgy érzem előtte nem is volt élet az, amit én annak hittem.Nem rábeszélni akarlak, de ne mondj végleges nemet, mert tudod, soha ne mondd, hogy soha..35/N

És hozzátenném azt is, hogy én egyedül maradtam vele, de még így sem cserélnék senkivel.

2010. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Érdekelene miért lettem ennyire lepontozva! Csak mert nem az volt az első reakcióm, hogy váljon a kérdező????? Vagy mert hasonló cipőben én nem váltam. Esetleg mert nem azért házasodtam, hogy gyerekem legyen????

Gratulálok a lepontozóknak.

2010. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Eloszor is nem bantasbol...ertem, hogy a parod tudott arrol, hogy nem akarsz gyereket es igy is elvett, tehat elvileg belement, de megsem beszeltetek ezt at kelloen, hisz felnott ember tudja, hogy ez egy hatalmas dolog, egy hazassagban donto kerdes ez es nem lehet ugy kezelni, hogy eleg ezt kesobb megbeszelni. Mar az elejen tisztazni kell ezeket a dolgokat. Ilyenben az ember nem valtozik, hisz te sem akarod feladni az allaspontodat (es ez ertheto) es o sem fogja. Tehat ti nem vagytok egymashoz valok es en el nem tudom kepzelni, hogy hogy tud ket ember ugy osszehazasodni, hogy ilyen fontos kerdesben nincs egyetertes. Nem lehet mindent raterhelni a ferjedre, te is hibaztal, mert ezt muszaj lett volna letisztazni elore.
2010. nov. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!