Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik úgy döntöttek, hogy nem...

Akik úgy döntöttek, hogy nem lesz gyerekük, mivel töltik ki az életüket?

Figyelt kérdés

Még véletlenül se akarok egy ilyen halálosan összeveszős kérdést feltenni, akinek van gyereke vagy az a véleménye, hogy gyerek nélkül nem lehet élni, az inkább ne is írjon semmit. Hálás köszönet. :)

Én azokra vagyok kíváncsi, akik hozzám hasonlóan nem akarnak gyereket, mert találtak olyat, ami jobban leköti őket. Elmondjátok mi az? :)


2010. nov. 8. 15:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem a kérdést. Mármint felfogtam, de azt a részét nem értem, hogy azért nem akar sok nő szülni, mert talál más elfoglaltságot... Te se akarsz, de te ezekszerint még nem találtál, és mások elfoglaltságaiból akarsz "meríteni"? Én szeretnék gyereket 4-5 éven belül, de akik nem szülnek, gondolom kirándulnak, buliznak, barátokkal vannak, ha van párjuk akkor egymással foglalkoznak... Vagy legtöbbször a munka is közrejátszik, főleg a karrierista embereknél, akik minden idejüket a munkára akarják feláldozni..
2010. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tudok ilyet elképzelni. Neked mi az?
2010. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Én már találtam, nem merítgetni akarok. Nem tudom mit nem értesz egy egyszerű kérdésen. Én állatokkal foglalkozom és többen is vannak a környezetemben, akik szintén az állatvédelemre, mentésre tették fel az életüket, mert ebbe nagyon nehezen férne bele egy gyerek, de ez se nekik, se nekem nem hiányzik. Viszont van egy barátnőm, aki csak szimplán nem bírja elviselni a gyerekeket (mondjuk én se nagyon).

De mint már írtam, azok válaszoljanak, akik hozzánk hasonlóan gondolkodnak, ne azok, akik ezt el sem tudják képzelni. Megint hálás köszönet. :)

2010. nov. 8. 15:25
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Utazgatni szeretnénk, világot látni.
2010. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
40%
Én csak annyit fűzök ehhez a kérdéshez, nagyon jól döntöttem, amikor gyermeket vállaltam a karrierem mellett.A gyermekem nőtt, a karrierem megmaradt. Imádom a lányom, aki mindenkinél fontosabb számomra.
2010. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
én sokat utazok,van h heteket töltök luxusszállodákba
2010. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

Azoknál, akik karriert építenek, elfogadható szerintem, ha tényleg egy "nemesebb cél" érdekében mondanak le a gyermekvállalásról, olyan célok miatt ,ami előreviszi az emberiséget például. De ez nagyon ritka szerintem, főleg Magyarországon.

Meg ha valakiből annyira hiányzik az anyai ösztön, hogy elcseszné a gyereke életét, na az se vállaljon gyereket szerintem.

2010. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van gyerekem, de attól még tudom mit csinálnék, ha nem lenne!

Élném az életem korlátok nélkül! Munka után/mellett mindig azt csinálnám amihez kedvem van, táncolni és festeni tanulnék, minél több idegen kultúrát ismernék meg, kirándulnék, kocsikáznék csak úgy, céltalanul, aztán ha valahol rám esteledik, kivennék egy szobát, másnap kezdeném elölről! Néha buliznék, barátokkal találkoznék.

Mindenképp megpróbálnám tartalmassá tenni az életem, Én nem szeretek "csak úgy lenni"!

De van gyerekem.. (amit nem bánok, imádom Őt is, és az apukáját is! Boldog vagyok!)

Úgyhogy majd a következő életemben.. :D


Te pedig mindig azt csináld, ami boldoggá tesz!!!!!

2010. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez olyan dolog, hogy ameddig valakinek nem volt gyereke addig is csinált valamit , eltöltötte az időt. Én szeretnék majd gyereket de meg tudom érteni azt is ha valaki nem akar. Lehet tanulni , világot látni, rendszeresen sportolni , hobbi, karriert építeni stb..
2010. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én futok, meg súlyzózom.De a futás az ami inkább teljessé teszi az életem.Szeretnék félmaratont, maratont és ultrafutásokat is csinálni.
2010. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!