Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben vagytok otthon a férjete...

Miben vagytok otthon a férjetek előtt? Melegítőben, smink nélkül vagy kiöltöztök, sminkeltek otthonra is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

Én minden reggel egy órával korábban kelek mint a párom, addig tusolok, szőrtelenítek, hajat mosok, körmöt lakkozok, sminkelek és kiskösztümben szervírozom neki a reggelit!


Hahahahahaha :-)))))))

2010. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Melegítő, smink nélkül.


Ő a férjem, tudja hogy milyen vagyok elegáns ruha és smink nélkül (ha nem tudná, elég nagy bajok lennének a házasságunkban!) és azt is tudja hogy teljesen normális, ha az ember másképp öltözik otthon, mint ha munkába vagy ünnepségre megy.


Amúgy sem szereti ha smink van rajtam, csak enyhét szoktam felrakni akkor is, ha valami olyan helyre megyek.

2010. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Én itthon általában ugyanolyan farmernadrágban és egyszerű fölsőben szoktam lenni,mintha megyek valahova. Néha melegitőben. Sminkelni egy minimálisat szoktam mindig,mikor reggel elmegyek itthonról,és csak este mosom le,szóval sminkben vagyok itthon is.Persze nem báliban csak egy kis szemhéjtus+spirál.
2010. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Fú, ha tudnám, mikor sminkeltem ki magam utoljára...:D Erre a kérdésre aki azt válaszolja, mint amit az első viccből, csak komolyan, az nagyon ...buta, hogy csúnyát ne írjak. Egész életében megjátsza magát a férje előtt az, aki így csinálja. Nem az, nem árt, ha néha kisminkeled magad, kiöltözöl. Én kiöltözök, de nem sminkelek, egyszerűen rühellem a sminket.
2010. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
En nem birom a melegitot. Nem azert, mert sznob vagyok, de en abban nem erzem jol magam (nem mennek bele az okokba). Szoval en farmer es egy szebb felsoresz komboban szoktam otthon lenni (szoknya mar jo par eve nem volt rajtam - miota szultem). Sminkelni majdnem minden nap szoktam olyan szinten, hogy alapozok, mert a szemeim mindig nagyon karikasak. Szemhejfesteket meg a tobbit meg meghagyom a kiruccanasokra. Nincs sok idom magamra, igy ez csak 5 perces procedura. Nekem a hajammal van gondom, mert hosszu es nem tudok ra idot szanni a kicsi mellett, hogy minden nap normalisan ki tudjam fesulni. Engem ez zavar. De levagatni nem akarom, mert en amugy is "anyukas kulseju" vagyok, ennel mar jobban nem akarok az lenni.
2010. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Változó...10 éve vagyunk együtt,most épp távkapcsolatban...Melegitőben általában de smink minig van rajtam,valamikor sexy ruhában kicsit erősebb sminkkel,vagy a polójába,ingjébe flangálok...Hangulattól szituációtol függ...
2010. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

csak egy póló-bugyi szokott rajtam lenni,vagy annyise,mert eszméletlen meleg van (sokadik emelet meg nem szabályozható távhő)

sminkelni ritkán szoktam,itthon sose (max ha épp olyan kedvem van h dögös rucit veszek fel csak az ő kedvéért,de ez max 2-3 havonta)

de ő is ha hazaér,átöltözik egyszál pólóba(boxer nélkül:D),vagy pizsibe (igen,ha hétvégén itthonvagyunk végig,akkor végig pizsibe van ő is:D)

2010. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Az azért furcsa ha valaki az utcára idegeneknek felöltözik csinosan és sminkel, otthon pedig a legfontosabb embert a párját nem tiszteli annyira, hogy neki is tetszeni akarjon.Pont fordítva kéne.
2010. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
17:38: Ha egy ferfi elmegy dolgozni pl., oda valamennyire ki kell oltoznie, igy kioltozik o is. Amikor meg hazamegy, kell neki egy picit lazitani, nem nyakkendoben es ingben akar vacsorazni, nem? Hat ezzel egy no is igy van. Egyebkent meg minden nap sminkelni nem szabad, a legjobb, ha akkor sminkel egy no, ha "kell", mert akarmilyen jo minosegu anyagok vannak manapsag mar, a bor tonkremegy toluk (ezt sminkeskent mondom). Tehat full sminkben lenni egesz nap vagy melltartoban es full harci diszben lenni este 9-kor is egeszsegtelen. Otthon az ember kienged. Erre van az otthon...
2010. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak alkalmakkor sminkelek, de az öltözékem mindig elegáns, nem érzem magam jól másban. Bár az egész napos pizsamában ücsörgés jöhet :) A hajam meg lassan derékig ér, nem nagyon kell vele tennem bármit, szépen beáll magától ha megfésülöm :)
2010. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!