Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nem szeretem a...

Gáz, hogy nem szeretem a nyelves csókot?

Figyelt kérdés

Annyira feleslegesnek tartom. Eddig egyetlen egyszer kaptam olyat, amitől a lában is beleremegett. De a többi... csupa nyál lesz az arcom, másnap még a szám is fáj belül...

24L


2010. nov. 8. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Akkor a pasi (gondolom) vacakul smárol. Aki jól csinálja, az nem nyálaz és harap össze.
2010. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagy nem adod át magad a pillanatnak,vagy nem vonzódsz a személyhez akivel csinálod.

Egyébként nem gáz,de biztosan van valami oka. Az az egy azt bizonyitja,hogy szereted,maximum a partnered csókol rosszul,vagy a fentebb emlitett okok jöhetnek szóba.

Az,hogy a szád miért fáj belül fogalmam sincs:D

2010. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Voltál már szerelmes? Az, hogy a csók felesleges, az majdnem olyan, mintha a szex lenne felesleges.

Fájt a szád belül? Kiharaptak belőle egy darabot? :-)

Most komolyan, kikkel kavartál te eddig?

2010. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresd azt, akitől újra beleremegsz!
2010. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan fajta lány. :)

Nem nagyon fájt, csak olyan érzékeny volt utána belül. Végül is nem felesleges tartom, csak azt nem értem miért kell percekig a nyelvét a számba dugni és a mandulámat keresni vele.

Pedig egyébként izgatónak tartom, csak ne velem csinálják. :)

2010. nov. 8. 22:23
 6/12 A kérdező kommentje:
ma 22:19, én is abban bízok, hogy azzal más lesz.
2010. nov. 8. 22:24
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

percekig a nyelvét a számba dugni és a mandulámat keresni vele


egy jó csók ne ilyen,úgyhogy ne aggódj nem fogod utálni.csak meg kell találni a célszemélyt.:)

2010. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
nem gáz. én sem szerettem sohasem, pedig megtaláltam életem nagy Ő-jét már 6 évvel ezelőtt... :D van aki szereti, van aki nem...nem tudom minek kell folyton valami hátsó indíttatást kitalálni egy-egy ilyen dolog mögé... (nem szereted eléggé blablabla, nem ért hozzá blablabla) ezt millió dologra rá lehetne húzni... 25/nő
2010. nov. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Mindenki másképp csókol, akinek a csókja nem jó neked, attól ne akarj semmit, meg kell találnod az ideális partnert.
2010. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Normálisnak mondható, én sem szeretem a hosszan tartó nyelves csókokat, mondjuk amiket írtál, hogy nyálas lettél meg fájt, az inkább azt jelenti, h. a partner nem csókol megfelelően, és akkor nyilván te sem szereted. Én is például jobban szeretem a rövidebb de több apróbb csókot/szájrapuszit, párom is így van ezzel, így pont mindenkinek megfelel.:) 24/N
2010. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!