Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A nővérem...

Mit csináljak? A nővérem állandóan beleszól az életembe. 13/L

Figyelt kérdés

A szüleink sokszor késő estig dolgoznak ezért otthon a nővéremet megtették fönöknek és azóta mindig beleszól az életembe.

Múltkor hazazavarta a páromat.

Folyamatosan beleszól hogy öltözködöm.

Azt is megmondja sokszor hogy mikor feküdjek le mint egy dedósnak


2011. szept. 1. 22:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mekkora a nővéred, de 13 éves húgomnak a "párját" én is hazazavarnám, úgy hogy a lába sem érné a földet...

És igen 13 évesen pl 22 órakor már illene lefeküdjél, holnap iskola.

2011. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Azért kicsim, mert még dedós vagy.
2011. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen nem te vagy a húgom..? 19/L
2011. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
94%
a nővérednek igaza van eljön majd a jó dolgoknak is az ideje DE NEM MA!
2011. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
neked "párod" van ez nagyon vicces,figyelj ha a húgom pasizna kis 13 éves gyerekként én is haza zavarnám,és igen feküdj le 10kor mert suli időben nehogy már éjjelig fent legyél,igen még dedós vagy,éretlen kislány
2011. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 éves lány vagyok, de azt, hogy ilyen fiatalon párom legyen, el se tudnám képzelni.
2011. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

utolsó.... xDDD de gáz lenne :D:D

amúgy kicsilány, azért zavarta haza a párodat, mert még kislány vagy. beleszól hogy hogy öltözködsz, mert nem akarja hogy tucatcsaj legyél ("kis taknyos p.csa, aki eljátssza nap mint nap a 3-4 évvel idősebbeket"). ő csak szeretetből csinálja ezt, még ha esetleg idegesítésnek szánja is (bár nem hiszem hogy így van)

megmondja hogy mikor feküdj le - volt annyi idős mint te, tudja hogy mennyi alvás szükséges neked, nekem 13 éves koromban egy szavam nem lehetett 10 után, sőt, még 16 évesen is 10kor le kellett feküdnöm, ha el tudtam aludni, ha nem. szóval neked 13 évesen egy szavad nem lehetne.


17/L


amúgy én is megcsinálnám ugyanezeket a hugommal.. sőt, a 13 éves unokahugomnak el is mondom a véleményemet, és hallgat rám. talán mert igazam van, ahogy nővérednek is.

2011. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

22.09 vagyok

22:05-re gondoltam :)

2011. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%

De édes. Hazazavarta a párodat? Mégis hogy a fra.ncba képzelte ezt?

Gondolkodj már kislány. Ne röhögtesd ki magad, hogy 13 évesen párod van. 22 vagyok, de nem páromnak, hanem barátomnak hívom a szerelmemet...

Majd ha sok évet egymás mellett lesztek, és bebizonyítjátok, hogy a bajban is egymás mellett álltok, na akkor lesz a párod. De ez nem 13 évesen lesz, sőt, nem is 17.


Beleszól az öltözködésedbe: gondolom nem akarja, hogy a kicsi húgát a "párja" szét...ja.


Mikor feküdj le...kicsikém, közel 10 évvel vagyok idősebb, de max 11-ig vagyok fent. Amíg nem találok munkát, addig én viszem a háztartást, amíg anyum dolgozik. Főzök-mosok-takarítok, ezt nem lehet fáradtan csinálni. Tanulni pedig főleg nem.


Hallgass a nővéredre, és ne akarj nagylány lenni. Majd egyszer hálás leszel neki.

2011. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
59%
válassz engem párodnak engem nem tudna haza zavarni 57F
2011. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!