Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élsz anyósoddal, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élsz anyósoddal, vagy (anyósjelölteddel)? Milyen az életed így velük egy házban? Konfliktust, hogy kezeled? Vagy ha éppen kibeszélnek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Életem legrosszabb döntése volt,hogy összeköltöztünk anyósommal.Senkinek sem ajánlom.
2011. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

erre a kérdésre én is kiváncsi lennék, mert a párommal mostanában költöznék az anyósékhoz, habár jó a viszonyom az anyóssal, de azért bennem van a tüske,

az első válaszoló bővebben is leírhatná hogy miért!

2011. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én sajnos együtt élek anyósjelöltékkel.

Ott kaptam munkát a páromék falujában,a szüleimtől 80 km-re,így ezért is nehezebb,mert ha valaki bánt,akkor nem tudok csak úgy buszra ülni,és hazajönni.

Sokat kell tűrni az biztos,és ez a legnehezebb.Nem vagyok amúgy sem az a nagyszájú,ezért is nem tudom magam megvédeni.A szurkálódás,piszkálódás mindennapos anyós részről.Egyszerűen nem tudja elfogadni hogy a fiának már más is van az életében.5 éve vagyok együtt a párommal de még mindig nem békélt meg velem a hárpia.

9 hónapja lakom náluk,de ha tehetném visszafordítanám az időt,soha nem tennék többet ilyet. Alig várom,hogy külön mehessek a párommal,az lesz életem legboldogabb napja.Csak a baj az,hogy a párom fél a kezdéstől,fél a külön élettől,mert akkor már tényleg ránk hárulnak a dolgok,de nem bánom,nem akarok tönkremenni itt anyósék miatt.

Mióta ott élek náluk,nem vagyok önmagam,teljesen keseredett vagyok,nem vagyok jókedvű,és sokat vagyok szomorú.De most boldog vagyok,mert hazajöttem a szüleimhez tegnap,de sajnos holnap már újra mehetek vissza.

Ha nem muszáj soha ne költözz össze anyóssal,kész pokol!Eleinte velem is kedves volt,de mostanra meg tudnám folytani egy kanál vízben.

2011. okt. 8. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok.

Mi másfél éve költöztünk át az én szüleimtől anyósomékhoz.Mielőtt költöztünk én is azt hittem,hogy jó viszonyban vagyok az anyósommal,normális ember benyomását keltette.Sajnos kiderült hogy igazi házisárkány,mindennek úgy kell lennie ahogy ő akarja.Sajnos a férjem egyke,ráadásul mindent ráhagy az anyjára én viszont nem.Apósomnak semmibe nincs beleszólása,vele egész nap kiabál,veszekszik(ezt sem tudtam amíg ide nem költöztem).Mára odáig fajult a helyzet hogy külön bejáratot építtetett nekünk a ház hátuljánál és most intézkedik a külön villanyóra ügyében.(mi a tetőtérben lakunk,olyan mint egy külön kis lakás de ide is kopogás nélkül bemászkál-mint mondja az egész ház az övé miért kopogna?)Mindenbe beleszól,mindent tudni akar(mit főztem,hova megyek...).Iszonyúan megbántam hogy ideköltöztem,ennél talán még egy lakáshitel is jobb lenne.Szóval ha a te anyósod is hasonló természetű;mindenbe beleszólós típus neked sem ajánlom az eggyüttélést...

2011. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

14:14-es válaszoló.

Igen az én anyósom is ilyen.Mindent tudni akar,mikor,kivel mit beszéltem.

Mit vettem,mire költött a párom,és én.

Állandóan motyog magában,dörmög,duzzog,kiabál mindenkivel,ő minid el van fáradva,más nem lehet csak ő.

De lepihenni neki sosincs ideje,mert neki állandóan dolga van,a főzésből áll az egész élete.

Csak ne kapatta volna el annyira a férjét meg a két fiát.Ezért nm is tudom sajnálni anyósomat,mert a párom bátyjának még a seggét is kinyalná ha tehetné,31 éves a srác,de nincs senkije ezért a kedves mama mindennel körbe ugrálja,áhh de nem szeretem az anyósom...soha nem is fogom.

Védőnő,és ha gyerekünk születik majd,biztos nem lesz tőle szabadulásom...:( 22/N

2011. okt. 8. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Írj privit ha akarsz,nagyon meg tudlak érteni...
2011. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!