Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a családomnak? Segítség?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és idén szeptemberben kezdeném a tanulmányaimat Debrecenben. Azonban az anyagi helyzetünk miatt elképzelhető, hogy félév- vagy esetleg évhalasztást kellesz kérnem. Lehet hogy a kérdésem nem a témába illő lesz, de azért írom ebbe a kategóriába, mert ahogy látom, talán ide írnak a legtöbben. A ballagásomra az egyik távoli rokonunktól kaptam egy notebook-ot. Teljesen új, eddig csak egy pár alkalommal használtam, hogy megnézzem és kipróbáljam. Táskát is kaptam hozzá. Nagyon szeretném eladni, mert ez az egyik utolsó lehetőségem. Természetesen minden papírja megvan, a jótállási jegyet is beleértve, a csomagolása sértetlen. A típusa: Asus EEE PC R101-WHI-008S, fehér színű. A táskáról is tudok képet küldeni. Természetesen az ÁFA-t levonnám az árából. Kérem, csak olyanok írjanak, akiket tényleg érdekel és komolyan gondolja. Ajándékba adnék még mellé egy 5000 Ft értékű LEVIS-ben levásárolható utalványt. Előre is köszönöm a normális válaszokat.
2011. szept. 1. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szívem szerint nem adnám el, ha tényleg nagyon rosszul álltok végezz valamilyen félnapos munkát, amivel kitudod pótólni a szüleidtől kapott pénzt.Ki lehet nagyon olcsón jönni amúgy ha vigyázol és odafigyelsz a költségeidre.
2011. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nagyon nehéz számítógép nélkül manapság egy egyetemen. Nagyon sok diákmunka van arra is. Érdeklődd meg, hogy milyen támogatásokat kaphatsz, ha költségtérítéses képzésen vagy, akkor lehet kérni mérséklést. Érdemes mindent megpróbálni. Létezik egyéni tanrend is, így mellette tudsz dolgozni. Nem könnyű suli mellett melózni is, de érdemes küzdeni, ne add fel !!!
2011. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fogsz számítógép és internet nélkül boldogulni az egyetemen, se fősulin. Én is emiatt voltam kénytelen beköttetni a netet otthonra. Bár beszerezhetsz jó áron (30 e Ft körül) vadonatúj számítógépet, ami nem hordozható. Javítani is könnyebb, kevésbé sérülékeny - és akkor ne fog hiányozni a lap-top.
2011. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!