Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok már fontos a...

Miért nem vagyok már fontos a családomnak?

Figyelt kérdés

A nagyimmal lakom egy nagyvárosban. Az összes rokonunk 80-90 km-re lakik tőlünk. Látogatni nem szoktak minket: az egyik család 1 éve látogatott meg minket, a másik meg 4 éve. Telefonon minden héten többször is beszélünk, de nem kíváncsiak ránk személyesen. Ráadásul az egyik családnál most eljegyzési buli lesz ahova meghívtak engem is. De bármit kérdezek a bulival kapcsolatban, mindig kötekednek, mintha nem látnának szívesen. Ráadásul mindig oktatnak és hülyének néznek engem mert "bezzeg ők sokkal jobban tudnak mindent". Most kb alig szólnak hozzám, mintha egy megtűrt lennék csak...Most így menjek el? Ha meg nem megyek akkor tényleg örök harag.


El vagyok szomorodva.


2011. szept. 8. 18:52
 1/1 Argloss ***** válasza:
100%

Dolgoznak, messze laknak, nincs idejük annyit utazgatni, de legalább telefonon tartják a kapcsolatot. Talán te minden családtagodhoz elmégy évente? Ez egy nagyobb család esetén elég sok idő lenne, meg benzinköltség. Viszont gondolnak rátok, meghívnak titeket, úgyhogy nem kellene panaszkodnod.

A rokonok mindig mindent jobban tudnak, főleg ha te vagy a fiatalabb... Ezen kár is problémázni...

2011. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!