Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvolt mindenem az életben...

Megvolt mindenem az életben de elvesztettem, hogy tegyem túl magam ezeken? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megszereztem mindent magamnak ami kellhet egy 18 évesnek. Sok-sok pénz, rengeteg gyönyörű barátnő egyszerre és néhány jóbarát, jó ruhák, kocsi, helyes sportos külső. Mára mindent elveszettem, átvertek, becsaptak, mindent úgy alakul(t), hogy a lehető legrosszabb legyen. Nagyon fordult a kocka. Jelenleg se pénzem, se barátnőm, se semmim. Teljesen az ellenkezője lett az életem, mint ami pár hete volt. Mintha az "élet" azt akarná, hogy vesszen el mindenem és szenvedjek. Nektek volt már ilyen?
2010. nov. 10. 15:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, volt hát, méghozzá 20 évesen.

Kerestem legalább havi 300-at de ez akkor már elég sz*ar hónap volt.

Volt egy barátnőm, akit mindennél jobban szerettem, úgy volt, h karácsonykor el is jegyzem, mert már majdnem 3 éve voltunk együtt.

Akkor vettem előtte egy bmw-t, a konditerembe is szorgalmasan jártam, minden zsíír volt.

Aztán kiderült h a fas*szopo kur*va már fél éve megcsal...

na kapásból nekiálltam piálni, munkával nem foglalkoztam,pénzt így nem kaptam valami sokat, igy elvitték a kocsit,rászoktam a cigire is, kb 10 kilót dobtam le,volt olyan nap h egy pizzaszeletet ettem egész nap, viszont sörből lement egy rekesszel plusz tömény.

Mindegy, beláttam ,h ez nem állapot,a munka valahogy nem megy annyira,de azért még mindig jobban, valahogy nem is érdekel a pénz, kocsi megint nem,kondiba viszont megint járok, barátnőm nincs.

2010. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

15:38 vagyok. Sokakból az irigységet és a kárörvendést látom, mert semmire nem viszik sokan, és örömmel tölti el őket, ha egy fiatal srác elbukik, akinek előtte bejött az élet.

Az ilyen "jajj összetört a lelke" meg az ilyen "megérdemled"-ezősöknek szólt.

A rosszindulat se pro se kontra nem vezet sehová!!!

2010. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, nálad idősebb emberek is felállnak, újrakezdik, Te is képes vagy rá. Csak ne ess ugyanazokba a hibákba,mint eddig. Pl. személyes értékedet ne a pénzre alapozd, és több "barátnő" helyett próbálj meg egy lányt szeretni.
2010. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekem epp forditva volt. Kiskoromtol kezdve ugy ereztem, hogy nem jo az eletem es epp azt nem kaphatom meg, amire vagyom (nem anyagi javak) es huszoneves koromra megfordult a kocka es azota nagyon jo eletem van. A depressziom is elmult.


En annyit mondanek neked, hogy az embernek a sorsat iranyitania kell. Vannak rossz idoszakok, de amikor kezedbe veszed az iranyitast, idovel minden megvaltozik. Muszaj, hogy probalkozz es elobb-utobb sikerul. Lehet, hogy neked ez most nehez azert, mert regen mindent megkaptal, amit akartal es nem vagy ahhoz hozzaszokva, hogy kuzdeni kell.

2010. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A pénz és a barátnők nem függtek össze, az olyan lányok sose érdekeltek akiket pénzel meg lehetett vásárolni. A tárgyakat pedig én kerestem, nem tettek alám semmit. Ez amolyan könnyen jött, könnyen ment pénz volt, csak sajnos vitt magával mindent kamatostól.
2010. nov. 10. 16:34
 16/22 anonim ***** válasza:

ITT A VÁLASZ AMIT KERESEL

ROCK ZENÉBEN MEG IRVA ! IDÉZEM

REPLIKA / BOLDOG ÉLET

" Ez minden amim van, tudom kevés neked

Száguldás az úton, nézd üres a két kezem

Nincs senkim, sincs semmim csak a kérdés, miért élek

Amit látok, amit érzek, csak azt adhatom értsd meg


Csak a pénz, a pénz és a pénz, ezért mindent megtennél

Hogy biztonságba élhess, és hogy csak azt élvezd

Ami mindenkinek jár, a szex az alvás, az étel

Csak rágod, amit már megrágtál, azt hiszed ez a boldog élet


Ez a boldog élet ó ez a boldog élet


Pénz, pénz, pénz pénz, pénz, ezért mindent megtennél

Hogy biztonságba élhess, hogy te is azt élvezhesd

Ami az állatoknak is jár, a szex, az alvás, az étel

Ha csak ezért akarsz élni, csak egy állat vagy nem ember


Azt hiszed ez a boldog élet

Boldog élet!

2010. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

úgy még nem voltam, hogy mindenem megy legyen ami kellett, de volt egy pont az életemben aminél ha máshogy alakulnak a dolgok akkor most fényévekre előbbre lennék. aztán egy újabb hiba után másfél évvel ezelőtt totál nulllára futottam minden téren. értelme nem volt felkelnem. aztán most a sok szo.pás után lassan török fel mint a talajvíz.

elvileg minden nap után van másik, meg gyakorlatilag is. nem tudom, hány éves vagy kérdező. De az biztos, hogy nehéz olyan nagy szarba kerülni ahonnan már nincs visszaút, és ne lehetne újra feljutni a csúcsra, ha már egyszer sikerült.

edzésnél maradva: amikor elkezdtem edzeni 18 évesen 94kg voltam, 21-22 évesen 68! most jelenleg 85! azóta túl vagyok gyomorfekélyen és mindenféle szarságon. talán azt tudnám tanácsolni, hogy kitartás!

2010. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én 120kg-ról fogytam 67-8ra. Bár fekélyem nem volt, de a nagy fogyástól súlyos önértékelési zavarom lett és a sok éhezéstől bulimiás lettem. Szerencsére ennek már 1 éve, tehát a "szépségért" is keményen meg kellett küzdenem. Köszönöm a válaszokat, volt néhány hasznosabb, a kérdésemre sok újat nem lehet írni, ezért inkább a ti történeteitek érdekelne.
2010. nov. 10. 19:24
 19/22 anonim ***** válasza:
Már egyszer minden összejött mért ne jöhetne össze mégegyszer. Már tudod magadról hogy bármit össze tusz hozzni másodszor is össze fog jönni mindened meg van hozzá. Ha nem lett volna meg mindened a sikerhez nem jött volna össze te tehetséges vagy bármikor bármit összehozhatsz.
2010. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy minden elveszett? Válts nézőpontot, és rájössz, hogy mindened megvan, csak a felesleges dolgoktól megszabadultál!
2010. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!