Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvolt mindenem az életben...

Megvolt mindenem az életben de elvesztettem, hogy tegyem túl magam ezeken? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megszereztem mindent magamnak ami kellhet egy 18 évesnek. Sok-sok pénz, rengeteg gyönyörű barátnő egyszerre és néhány jóbarát, jó ruhák, kocsi, helyes sportos külső. Mára mindent elveszettem, átvertek, becsaptak, mindent úgy alakul(t), hogy a lehető legrosszabb legyen. Nagyon fordult a kocka. Jelenleg se pénzem, se barátnőm, se semmim. Teljesen az ellenkezője lett az életem, mint ami pár hete volt. Mintha az "élet" azt akarná, hogy vesszen el mindenem és szenvedjek. Nektek volt már ilyen?
2010. nov. 10. 15:28
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
utolsó ez elgondolkodtató
2010. nov. 11. 17:28
 22/22 anonim ***** válasza:
Na milyen most a helyzet Életművész?? :D
2011. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!