Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arrol, ha egy...

Mit gondolsz arrol, ha egy homoszexualis par orokbe fogad? (termeszetesen nem kutyat, hanem gyereket es olyan helyen ahol erre van mod, lehetoseg)

Figyelt kérdés
Kerlek a kerdesre valaszolj, a kulonbozo homoszexualisok alltal keltett undorodat mashol add ki.
2010. nov. 10. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
55%
Nem tartom helyesnek, egy gyereket biológiailag egy ellentétes nemű pár hoz létre. Két azonos nemű embernek természetesen úton nem lehet gyereke. Nem véletlenül van ez így. Sokan azzal példálóznak, hogy jobb, mint az alkoholista hetero szülők. Nos annál lehet, hogy jobb, de attól ez még nem lesz jó. Remélem nem sértettem meg senkit.
2010. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
53%
Nézd, én őszintén válaszolok. És azok az anyák, akik apa nélkül nevelik a gyermeküket?Én is egyedül neveltem fel kamasz lányomat, és nekem ne mondja senki, hogy a csonka családban felnőtt gyermek ilyen-vagy olyan lesz. Következetes nevelésben részesült, önnállóságra tanítottam, és őszinteségre. Ez a három fő szempont, amitől egy gyerek megállja helyét az életbe. Úgyhogy ha rólad, vagy rólatok van szó miért ne?!
2010. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
55%
Minden gyemeknek szüksége van mintára, amit csak egy apa és egy anya,(férfi és nő) tud egészségesen számára nyújtani. Nem tartom helyesnek, hogy homoszexuálisok neveljenek együtt gyereket.
2010. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy gondolom, hogyha szívük vágya egy gyermek akkor nyugodtan fogadjanak örökbe. :) Ők is ugyanolyan emberek mint mi. Mivel ők férfiak és nem tudnak kihordani egy gyereket, így az egyetlen megoldás az örökbefogadás lehet. Egyszerűen felfoghatatlan, hogy egyesek miért ellenzik ezt ennyire.
2010. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
51%
A gyerek érdekeit nézd, ne szegény melegekét, akinek nem lehet gyereke, mert melegek.
2010. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
28%
Igazából semmit nem gondolok róla. Az ugyanolyan természetes dolognak tűnik nekem mint az h hetero pár is fogad örökbe. Egyébként tanácsként mondom: inkább kislányt válasszatok, nehezebb a nevelése, de a kisfiút később sok támadás éri majd valószínűleg. Nem feltétlen a szülei miatt, hanem pl. ő nem homoszexuális de mindenki azt állítja illetve gondolja h az.
2010. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
52%
Lehet a biológiai szempontokra hivatkozni,de gyanítom, hogy egy gyereket ha szeretetben nevelnek, megkapja ami az egészséges fejlődéséhez kell, akkor nem lehet nagy gond. Annyira toleráns a világ a bűnözőkkel, az alkoholistákkal, a hanyag szülőkkel, akkor miért ne kaphatna esélyt mondjuk egy homo pár. annyi kikötést tennék hozzá, hogy a picit rendszeresen vitetném gyerekpszichológushoz, mondjuk félévente-évente és ha egy egészséges lelkületű gyerek marad, akkor szerintem nincs gond.
2010. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
56%
Hahó! A kérdés elméleti (gondolom én), Magyarországon meleg párok nem fogadhatnak örökbe!
2010. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
51%

Már ezerszer mondtam, hogy a szeretet számít.

Igen, egy gyerek megcsinálásához ellentétes nemű emberek kellenek. De utódot nemzeni az állatok is tudnak. Attól leszünk emberek, hogy fel is neveljük őket. És ha olyan ember(ek) neveli(k) fel a gyereket, aki(k) szereti(k), akkor nem számít, milyen neműek.

2010. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
45%
Semmiképpen nem tartom helyesnek, de kizárólag a gyerek szempontjából gondolom így. Az a természetes és egészséges, ha a gyerek anya és apa mellett nő fel. A ratymákok ne terjesszék ki a defektusukat a gyerekre. Ha ez azzal jár, hogy diszkriminatív, akkor az.
2010. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!