Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam homoszexuális?

A fiam homoszexuális?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves fiam és egy 17 éves lányom.

A fiam átvette a nővére viselkedését.

Például: ő is úgy akarna hívni ,hogy apuci.

Úgy akarna ölelgetni engem mint a nővére.


Pedig próbáltam úgy nevelni ,hogy ne legyen ilyen lányos fiú: beírattam küzdősportokra, és próbáltam szigorúan nevelni.


2011. okt. 31. 12:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%

Ebből még nem jön az, hogy homoszexuális, csak majmolja a nővérét, ennyi. Mondjuk azért én is megijednék, ha a fiam ilyeneket csinálna.

Én azt mondanám, hogy kettesben menj el vele és csináljatok fiús dolgokat: horgásszatok, süssetek szalonnát a pusztán, beszéljetek a csajokról. 13 évesen már lehet ilyenekről beszélgetni vele. Vidd el valahova és tanítsd meg vezetni (vagy legalábbis hagyd, hogy kormányozzon)... Stb.


Én ezt tenném, sok sikert!

2011. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem homoszexuális, egyszerűen csak több figyelmet, szeretetet szeretne az apjától.

Ne felejtsük el a gyerekeknek akár fiú akár lány szüksége van szeretetre, és figyelemre, ha ezt nem kapják meg akkor valamilyen módon felhívják a figyelmet erre az igényükre.


Az is lehet hogy csak kifigurázza a nővérét. A leírtak alapján ez még nem a homoszexualitás jele. Nyugodj meg.


A küzdősport jó ötlet volt,plusz ilyen korban szerintem fontos hogy sok időt töltsön a szüleivel, és átvegye a viselkedésmintákat. Egyszóval fontos hogy közösen töltse némi idejét a szüleivel. Csináltass vele valami férfias "házimunkát" tanítsd meg hogy kell fát vágni, csavart befúrni a falba, villanykörtét kicserélni...ezek később nagyon imponálnak majd a párjának.:)

2011. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Ha a fiad tényleg homoszexuális akkor se tudasd vele hogy ez szégyen, nem tudsz az érzésein változtatni... De attól még lehet a fiad egy nagyon jó ember majd : ) 13 évesen még egyátalán nem tudhatod hogy a fiad nem-e fogja ezt a viselkedést abba hagyni egy 2-3 év múlva... Lehet csak azért csinálja mert szeretne annyi figyelmet kapni mint a nővére... Vidd le focizni a pályára, vagy menjetek kosarazni, csináljatok ti is közös programokat, csak ti ne ölelgessétek egymást hanem találjatok ki egy közös pacsizást,olyan titkos kéz jel formát, mostanában ugyis elég nagy divat lett... Ha meg netán homoszexuális tényleg akkor meg el kell fogadni, az nem jó ha kiabálsz vele, elijeszted és azt tudatod vele hogy amit érez nem normális... : ) Sok szerencsét 14L
2011. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem nevelés kérdése, hogy valakiből homoszexuális lesz-e, vagy sem, és ha ő nem akar küzdősportra járni, akkor ne erőltesd. A szigorú neveléssel pedig csak eltaszítod magadtól. Várj pár évet, és majd meglátod, hogy új állít-e be, hogy "apa, bemutatom a barátnőmet", vagy "apa, bemutatom a barátomat". Ha az 1. variáció teljesül, akkor megnyugodhatsz, ha a 2., akkor pedig legfeljebb lemondasz az unoka gondolatáról, de fontos, hogy mindig támogasd, akármi legyen, hiszen te vagy az apja, ez a dolgod.
2011. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Csak látja, hogy másképp bánsz(tok) a lánnyal és az rosszul esik neki.

A szigorúság nem minden gyereknek tesz jót, csak annak, akivel más módon nem lehet bírni.

2011. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Leírod, hogy szigorúan neveled a fiad, csoda, hogy a nővérére szeretne hasonlítani? A nővérét majmolja, mert szeretethiányos. Nem kérdőjelezem meg a nevelésed, de egy fiúnak is szüksége van az apai szeretetre is, még ha más formában is, mint egy lánynak, mivel viszont ezt nem kapja meg, a nővére meg igen, jó hogy őt majmolja.

Nem szakadna le a karod, hogyha néha megölelnéd, hidd el.

Egyébként meg nem attól lesz valaki homoszexuális, hogy küzdősportokra járt-e, vagy hogy be tud-e fúrni egy csavart a falba o.O

F

2011. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális. Miért lenne meleg, mert vágyik a szeretetedre?
2011. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nevelésen múlik. De ha mégis, pont nem a szigorú neveléstől lesz valaki hetero. Ismerek olyat, akinek az apja úgy viselkedett vele, mint egy katonatiszt, mégis meleg...


amúgy meg te paranoiás vagy és homofób. az ilyen férfiak hisznek minden érzelmet a melegekkel összefüggőnek... szerintem szánalmas hozzáállás! inkább legyen érzelgősebb a fiad, mint egy érzéketlen vadállat, aki majd áttipor a nőkön...

2011. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Lehet ,hogy szeretet hiányos de akkor sem fogom úgy szeretgetni mint a nővérét.


Egy fiú gyereket nem szabad úgy szeretgetni mint egy lány gyereket.

2011. okt. 31. 16:32
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Akkor a fiadból nevelsz egy érzéketlen, lelki beteg embert. Gratulálok.
2011. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!