Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megcsalja a párját mit...

Aki megcsalja a párját mit érez olyankor?

Figyelt kérdés

Mire gondolsz? Minden eset egyedi, úgy gondolom. Elégtételt? Csupán testi vágyaid csillapítását? Netán bűntudatot? És hogyan jutottál idáig? Milyen lelki folyamatok mentek végbe benned? Mennyi idő után léptél félre?

A kielégítő válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2011. jún. 28. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

az én párom azért feküdt le egy másik nővel, mert a kapcsolatunk legelején beszéltem neki az exemről (két éve vagyunk most együtt, két hete történt)

Azt mondta, túlságosan fájt neki, ittak , a csaj már nem egyszer bekörnyékezte (ez igaz) és most engedett neki.

2011. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Én kicsit több mint 1 éve, hogy ezen agyalok...nem olyan már a párom mint régen, de ennek ellenére ismerem magam és tudom,hogy nem fogom megtenni. Akkor inkább hozzá megyek...legyen ő boldog...
2011. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem foglalkozott velem annyit, amennyit igényeltem volna. Én hónapokig nagyon szépen kértem és nagyon türelmes voltam, de egy idő után elegem lett. Akkor jött képbe a másik férfi. Tőle kaptam virágot (páromtól SOHA!!), foglalkozott velem, aztán ugye lefeküdtünk...

Tudtam, hogy a szexre megy, de jól esett akkor is egy kis figyelmesség...


Amúgy a párommal szakítottunk utána. És én a szemébe mondtam, hogy aznap lefeküdtem egy másik férfival.

2011. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
83%

Elégtételt, igen.

De ami az érdekes, hogy nem a párom irányában.

Á, mindegy, hosszú.

2011. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 16:23-as!


Ismerték egymást, Mármint a párod és a szeretőd?

2011. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
39%
aki megcsalja a parjat az nem szereti!!
2011. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csaltam meg soha a párom!Ez igaz!Senkit soha.

De az egyikőjük(nem volt sok) engem megcsalt.. azért csalt meg,mert nem feküdtem le vele 4 hónap után.

2011. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Nem. Miért ismerték volna?!

2011. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vagyis 3., bocsi..
2011. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én anno egy év után csaltam meg az exem. Hogy mit éreztem? Azt, hogy igenis kellek másnak is, és nem vagyok olyan nyomorék, mint amilyennek a pasim gondolt.Sőt ennél továbbmentem, mert pár napra rá az exem szeme láttára is megcsókoltam a másik srácot. akkor éreztem elégtételt. (Előtte az exem fűzött egy csajt a buliban, és mikor kérdőre vontam, azt mondta, hogy bejön neki a csaj, és az az este ne számítsom. Ennyire semmibe vett.)
2011. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!