Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez egy férfi, ha megcsal...

Mit érez egy férfi, ha megcsalja a feleségét, érez utána bűntudatot?

Figyelt kérdés

Olyan férfiak véleményét várom, akik megcsalták a párjukat,de rádöbbentek, hogy még szeretik egymást,ujrakezdték, a párjuk megbocsátott.

Sokszor lehet olvasni,hogy megcsalás után jobban szeretik egymást,ill. ujból beleszeretnek.


2011. okt. 17. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
A megcsalásnak oka van. Tehát maga a megcsalás már csak okozat. Ne keress benne megoldást, hiszen ez a végjáték.
2011. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudok olyanról, hogy jobban szeretnék egymást. Ha együtt is maradnak, a másik félben megmarad a bizalmatlanság - érthető módon.
2011. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem lesz utána már soha sem jobb.

A nőnek legalábbis soha. A nők ezt nem tudják olyan könnyen venni, mint a pasik. Örökre nyomot hagy.

2011. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Akkor még 1x kérdezem, ÉREZTÉL BŰNTUDATOT,MIUTÁN MEGCSALTAD A FELESÉGEDET?

Tudom, hogy sok ilyen férfi van...majd csak ír valaki.

2011. okt. 17. 22:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

az én férjem állítólag érzett bűntudatot, legalábbis egíy idő után.

remélem, segítettem.

2011. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megcsaltam a feleségem, akkor nem volt más a szemem előtt, csak hogy cici, popsi, cici,popsi... Régóta nem volt akkoriban otthon semmi, mert a szülés után nem akarta. És mikor adódott egy olyan alkalom, akkor belekapaszkodtam, megtörtént, és jól esett. De ha ez maximálisan kielégített volna, akkor nem azt írtam volna, hogy cici, popsi, cici, hanem NŐ, NŐ, NŐ... de a Nő, az otthon várt... talán érezni a különbséget..

Bűntudat? volt, nem kevés.

Megbocsátás? Volt, rövid idő alatt.

A bizalma visszanyerése? Talán a mai napig nem történt meg, csak kb. 95%-ban. (az eset 3 éve volt)

Álom? Van, ezt a 95-öt feltornázni 100%-ra...


életem legnagyobb hibája volt.


(s hogy újból beleszerettem-e? ki sem szerettem belőle, csak el voltam veszve.)


32/F

2011. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm,mind a ketten segítettetek,főleg a férfi válaszoló.Mikor történt a félrelépésed,megkérdezhetem?

mennyi idő múlva bocsátott meg,és nyereetd vissza a bizalmát?

Reméltem, hogy kapok hasznos választ,és azt is, hogy éreznek utána a férfiak bűntudatot...

2011. okt. 20. 14:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Most januárban lesz 3 éve...

Miután bevallottam neki, kb. két hét dühöngés után, majd ezt követő 2 hét magába zuhanás,sírás után bocsátott meg. Tehát kb. 1 hónap.

Azt csak Ő tudja igazán, hogy mikor bízott bennem újra. 3 hónap után aludtunk ismét egy ágyban, addig nem bírt. Én úgy érzem, talán 1 évnek el kellett telnie hozzá, s azóta már lassan még 2 fog eltelni, de a bizalma még mindig nem 100%-os. De türelmes leszek, mert nagyon szeretem Őt.

2011. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én is remélem, drukkolok nektek!

Szerinted ,igaz az a mondás, hogy " kutyából nem lesz szalonna"?

Azaz,ha 1x megteszi, megteszi máskor is? Pláne ha már egyszer megbocsátottak neki?

te megtennéd még egyszer,vagy elég volt,és mégegyszer nem kockáztatnád a kapcsolatotokat?

2011. okt. 20. 16:48
 10/16 A kérdező kommentje:

Az első évben előfordult, hogy a fejedhez vágta,1-1 veszekedés alkalmával,ill. féltékenyebb lett, mint azelőtt?

Bocs,hogy ennyit kérdezek, de oka van,hogy szeretném egy férfitől tudni ezeket...

2011. okt. 20. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!