Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden igaz, nemsokára...

Ha minden igaz, nemsokára megyek a barátomhoz, és először látom majd a szüleit. Ha nem nyújtanak kezet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta, hogy ha nem nyújtanak kezet, menjek oda, hogy "szeretnék bemutatkozni" és nyújtsak én kezet. De én ahhoz túl félős vagyok. Ha nyújtanak kezet fogok, de ha nem, akkor mit csináljak? Nektek hogy volt ez az egész "bemutatósdi"?
2010. nov. 12. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne görcsölj ezen, mert kezet fognak nyújtani :))
2010. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
illem szerint az idősebbnek kell nyújtania a kezét, bár én az összes pasimnak a szüleinek előre nyújtottam a kacsóm, és mindig lekezeltek velem. tedd ezt te is, nem lehetnek akkora bunkók, hogy ezt elutasítják...
2010. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) de akkor csak menjek oda és mondjam hogy "csókolom, a nevem XY" és nem kell az hogy "csókolom, szeretnék bemutatkozni: XY" :) ugye?
2010. nov. 12. 16:27
 4/11 A kérdező kommentje:
vagyis ez hülyén hangzik : D inkább "csókolom, XY vagyok." :P
2010. nov. 12. 16:27
 5/11 anonim ***** válasza:

A csókolom öregít, én személy szerint nem szeretem. Egy határozott kézfogás, bemutatkozás teljesen megteszi. A túlzott félősséget sem szeretem, mert az az üzenete számomra, hogy csak túl akar esni az egészen. Aki közvetlen, magát adja, de azért látszik rajta, hogy nem teljesen hülye, az hamar bevágódik nálam. Az sem árt, ha beszédes, nem feszeng.


Egy apa

2010. nov. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobb lenne megbeszélni a barátoddal. Ő ismeri a szüleitt, tudja, hogyan viselkednek majd. Az is számít, hogy mennyire vagy "komolyra" véve, szóval nem úgy van-e, hogy már korábban több bemutatósdi is volt, (nem tudhatom, csak úgy írom, mint szituációt) szóval akkor esetleg úgy gondolják a szülők, "na ez a következő" nem vesznek komolyan. Ezeket meg lehetne beszélni előre a pároddal.
2010. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy illik,hogy a párod szól a szüleinek,hogy bemutatom a barátnőmet. Akkor nyujtanak kezet,és te mondod a neved,és megkérdezheted tőlük,hogyan szabad szólítanod őket.
2010. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csókolom helyett jó napot kivánok és a többi stimmt, kezet nyújtasz te.
2010. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Amúgy a Jónapot kívánok (igaz nincs olyan hogy fiús köszönés) de inkább olyan fiús. a jónapot nem illik. de ha a csókolom se illik :/ anyu azt mondta a jónapot kívánok nagyon hivatalos, a szülőkhöz. Ha megkérdezem a barátomat hogy hogy köszönjek nekik, az nem gáz? :) amúgy nem nagyon volt barátnője, sőtt talán csak én votlam neki rendes >< Inkább csak ilyen egyéjszakás dolgai voltak. Szóval el tudom képzelni, hogy én vagyok az első akit bemutat:)
2010. nov. 12. 17:12
 10/11 A kérdező kommentje:
Túléltem :) kellemesen csalódtam, mert baromi jófejek a szülei :) és én még féltem..:P
2010. nov. 12. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!