Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátható ez egy barátnak?

Megbocsátható ez egy barátnak?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban élünk, nem mondom merre, a főváros 40 km-re van tőlünkés itt még szórakozóhelyek sincsenek. Barátnőmmel kitaláltuk, hogy együtt szilveszterezünk majd...viszont van egy szőke,plázacica csajszi aki szervez egy nagy bulit, de mivel minket ki nem állhat, mert mi iylen egyediek vagyunk és nem követjük az ő kis légióját a plázabarátnőivel, ezért aztmondta hogy mi ketten nem mehetünk be, viszont barátnőm pár napja elkezdett úgymond nyalizni ennek a csajnak, amikor az ablakból megláttam hogy együtt sétálnak, majdnem lefordultam a székről, persze kimentem és megkérdeztem hogy ez tulajdonképpen mi, és monta hogy bocsássak meg neki de hogy ő neki mindenképp be kell jutnia a csaj bulijára mert hogy minden menő arc ott lesz o.O nekem kicsit leesett az állam, persze mondtam, hogy jó akkor menjen csak a buliba de engem többet ne keressen... anno együtt nevettünk a plázacica csajszin meg a klónjain, kibeszéltük őket és így tovább, és most átpártol :S vajon megbocsátható ez? mert én valahogy nem tudom, meg megbocsátok akkor majd a következő ilyenkor megint ezt tenné.... :S
2010. nov. 13. 16:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Pff. Hülye a barátnőd és képmutató, ráadásul csak ki akarja használni a csajt. Ha röhög rajta, akkor ne akarjon a barátaival mutatkozni se. Meg ne forduljon már el tőled emiatt.
2010. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Sya elég gusztustalan dolog ez 1 baráttól. Én nem is foglalkoznék vele többet. Az ilyen nem is barát. Hány évesek vagytok? Melyik város? ÍRJ PRIVIT HA GONDOLOD
2010. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
mindketten 18-ak vagyunk és nem nem mondom meg merre :'D bocsi... egyébként plázacsajszi is ott volt amikor kérdőre vontam bnőm hogy miért csinálja ezt, ő azt mondta hogy ugyanmár nőljek fel, hogy egy ilyen miatt megsértődök hisz egyértelmű hogy aki számít valamit a világon az az ő buliján lesz :/
2010. nov. 13. 16:30
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Azthiszem ismerjük 1mást:)
2010. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Ne bocsáss meg neki ha 1szőke pláza cicánál becsicskul akkor hagyd a francba mellesleg várj még a csajozással... a mai nők egyre butábbak
2010. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy ívben tojnék a fejére. Ennyi a barátság a részéről? Akkor álljon közéjük, mert őket érdemli meg. Kétszínű, számító, és ha azt hiszi, ettől lesz menő, nagyon pofára fog esni. De az már legyen az ő baja.
2010. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hű ennek nagyon amerikai tini film szaga van :)


Kérdésedre válaszolva, nem. Nem lehet megbocsátani. legalábbis én nem tudnám. És tudod mit? Mindezek után ha könyörögnének se mennék el abba buliba.

2010. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
ööö ez az utolsó furcsa volt :D lánybarátnők vagyunk , és nem lezbikusok :) :D:D:D:D ez aranyos volt :D
2010. nov. 13. 16:33
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen még.
2010. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha a menőség fontosabb neki, mint a barátságotok, akkor inkább hagyd a fenébe a csajt, és keress vki olyat barátnak, aki megérdemli.
2010. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!