Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sorozatos flortoles megbocsath...

Sorozatos flortoles megbocsathato?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk hazasok es van egy 2 eves gyermekunk,a hazasagunk atlagosnak mondhato,vannak problemaink neha,mint mindenkinek de szeretjuk egymast.Viszont a ferjem sorozatosan flortolget,tobbnyire smseket kuldoz es kap.O sem tud arra igazan valaszolni,hogy miert csinalja.
2011. márc. 19. 01:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedveskedik a szexért.
2011. márc. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Felnott ember, probalja megallni. Gyereke van, felesege. Mi lesz 10-20-30 ev mulva? Ezt mondd neki es legyen hatarozott a fellepesed, adj neki ultimatumot, hogy vagy abba hagyja vagy elmesz a haztol. Mi van az SMS-ekben?
2011. márc. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ultimátumot??? nem kellene, az nem kifejezetten első lépés.

Ultimátumot csak akkor, ha semmimás, normális lehetőség nem maradt a megoldásra.

2011. márc. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát az attól függ, ne legyél szűklátókörű, mert könnyen lehet, hogy a kapcsolati tőkéjét próbálja építeni nála magasabb beosztásúakkal, hogy megnyíljanak a kapuk az előrelépéshez.


Mai világban már ezt is muszáj bevetni sajnos, hiába vagy képzett vagy rátermedt és van papírod is hozzá.

2011. márc. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint az ilyen ember nem teljesen kötelezte el magát. Vagy nem élte ki magát. Ha valakit szeretek akkor nem mással flörtölgetek, helyette pl. viszek a páromnak/feleségemnek egy szál virágot. Azért mert nekem az esik jól, nem az hogy mással jópofizok meg flörtölgetek. Ez csak az én véleményem, lehet én látom rosszul. A flört az lényegében egyrészről a másik megerősítése, hogy igen, tetszel nekem és jó vagy nálam. Ha elköteleztem magam, miért is tudatom mással hogy ha tetszik nekem?!
2011. márc. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. márc. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinnék neki és nem tudnék vele élni, mert nem csak a tied, ezt ő nagyon jól tudja és szerintem te is...ennek vége, legalábbis én nem bíznék meg benne...
2011. márc. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Számomra nem. Az első talán, de sorozatos semmiképp sem.
2011. márc. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 éve vagyunk házasok, 14 hónapos a kislányunk, pocakban egy 9 hetes. Semmilyen formában nem nézném el, ő sem nekem. Szerintem ez nem fér bele. Flörtölgessen veled. Téged akarjon minden nap elkápráztatni, levenni a lábadról. Szerintem. Én is minden nap "dolgozok" azon, hogy ne legyen "lapos" a házasságunk.
2011. márc. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

nekem nagyon rosszul esne, ha más lányokkal flörtölgetne.. és arra gondolnék, hogy nemcsak sms van hanem más is.. és kiakadva veszekedve elküldeném a p..ba..

és kész... nem osztozom senkivel!

2011. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!