Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátható vagy mit csináln...

Megbocsátható vagy mit csinálnátok ha bevallaná?

Figyelt kérdés

Érdekes helyzetbe kerültem. A férfi akivel találkoztam, randizgattam kb 3hnapon keresztül. Nem történt semmi komoly addig max csókig. majd most hogy kezd még közelebbi lenni a kapcsolatunk bevallotta hogy mialatt "randizgattunk" neki volt egy élettársi viszonya ami rossz volt, de vele volt. És azért mondja el nekem most mert tisztán szeretné velem elkezdeni.

Elégé szíven ütött az egész és nem tudom mit csináljak? Azért legalább volt benne annyi hogy bevallotta és nem "sunnyogta" el,de akkor is.

L/26


2011. ápr. 6. 00:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Elég kétélű dolog. Bebiztosította magát, vagy mi történt? Nekem az szálka maradna azért. Neked nem? Te döntöd el, adsz-e neki esélyt. Ehhez tudni kellene pontosan hogy zajlott a 3 hónap. Mennyire volt intenzív.
2011. ápr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem volt olyan intenzív munka miatt nem mindig tudtuk egyeztetni.

Bebiztosította-e?! Erről az oldalról még nem is jutott eszembe. Igazából azt mondta hogy most váltak erőssé az érzései felém.

2011. ápr. 6. 00:46
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.. tényleg fogós kérdés. Egyrészt lehet, hogy tényleg csak a biztosra hajtott, hogy kilépjen a kapcsolatból, másrészt az, hogy bevallotta, elvileg jó pont.. De ha jobban belegondolunk, ezzel most az ő lelkiismerete megtisztult, és téged fog mardosni a kétség, ha vele maradsz:S

Tényleg te tudod eldönteni, hogy ér-e ennyit a kapcsolat. Nyilván ő biztosnak érez téged - tuti nem akart a két szék között földre esni - de te meg tudsz birkózni a helyzettel? Egyrészt hazudtak neked, másrészt megcsalta az előző párját.. Ha pedig bármikor bizalmatlanul néznél rá, felháborodhatna, mert ő "őszinte" volt veled..

Erősen inogna a léc, ha velem történne ilyen. 3 hónap elég sok idő, jóformán az egész eddigi kapcsolat sunnyogásra épült. Én tényleg nem tudom, mit döntenék.. Ésszel nem maradnék mellette, de ha szerelmes lennék, akkor valószínűleg sajnos igen..

2011. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Most váltak erőssé az érzései..... szerintem most érzi úgy, hogy te már biztos vagy, szereted őt. Az a baj, hogy nem hinnél neki, illetve ez köztetek lenne. Miért nem mondta el eddig, ha eddig nem voltak komolyak az érzései, azt mondta, hogy egyedül él, tehát hazudott, miért? Miért nem lépett ki abból a kapcsolatból, ha nem volt jó?Én nem hinnék neki. Vele maradnék, ha szerelmes lennék szerintem, de megette a fene..... :((
2011. ápr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Kapcsolatfüggő gyáva féreg.
2011. ápr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
ha kicsit gondolkozol akkor rájönnél, hogy azért várt ennyit mert még próbálgatta az élettársával de azért közbe veled is hogyha nem jönne össze akkor is legyen valakije azonnal dobjad az ilyen azt érdemli, hogy két szék közé essen. 18/F
2011. ápr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

A 01:01-es elég találó... én is ilyesmit akartam irni finomabb szavakkal. És irok is:

Nekem ellenszenves az, hogy valaki nem erzi jol magat egy kapcsolatban es benne van megis. Az pedig még ellenszenvesebb, hogy valakit elhagy egy masik nőért.


Túl bonyolult lélek.

Ha valakit szeretek, kimutatom, és (publikus!) kapcsolatot akarok vele.

Ha valakit nem akarok, akkor kifele is ezt képviselem mindenki elott.

Itt sok tisztazatlansag es egyenetlenseg van az ő jellemében, amitol nem fix tars erzelmileg es mentalisan. Jellemileg és gerincileg.

Ugy viselkedik, ahogy SZERINTE legjobban jon ki egy helyzetbol, és nem a sajat belso vilagat nyilvanitja ki.

Ezert barmit mond, sose lehet tudni, hogy azt mondja-e, amit gondol, azt gondolja-e, amit érez, azt teszi-e, amit mond, stb.

Az ilyen szemeliyseg nem alkalmas a bensoseges, egyenrangu kapcsolatra.

(35/L)

2011. ápr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Miért nem tőle kérdezed meg, hogy miért maradt azzal a nővel, ha rossz volt vele? Itt objektív választ úgyse fogsz kapni, csak jól összezavarnak.

Ha ez megvan, akkor úgyis neked kell meghozni a döntést, hogy tolerálod -e a viselkedését, vagy sem.

Személyes véleményem, hogy nem volt szép dolog tőle, de nem ismerem a részleteket.

28f

2011. ápr. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha élettársi kapcsolat mellett flörtölget, randizgat, akkor ugyanezt megcsinálja majd veled is.

Ne védd, elsunnyogta. Előtted is, 3hónapig. És otthon is.

2011. ápr. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Húha! Tavaly nyáron pont így jártam én is!!! Annyi különbséggel, hogy 2x szexeltem vele, majd mikor harmadszor jött, akkor vallotta be, hogy miközben velem randizgat, közben mással van már 3 éve. A csattanó! Azért vallotta be (elmondása szerint), mert úgyis lenne aki felvilágosít és azt sem akarja, hogy ha véletlen összefutunk valahol, lássam,hogy mással van. Akkor rögtön kidobtam! 2 hónap múlva pedig tényleg összefutottunk. Láttam a nőt! Az az igazi bányarém, akinek szinte púpos a háta, fésűt nem látott és öreg mint az országút. Félreértés ne essék, én sem tartom magam egy bombázónak, de amikor láttam őket, leesett az állam. Írtam a pasinak emailt, hogy enyhén ízlésficamos. Erre a válasz: Velem volt, mikor nehéz időszakomat éltem és nem akarom megbántani..... Hát ennyi.
2011. ápr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!