Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » GYŰLÖLÖM a szüleimet, van rá...

GYŰLÖLÖM a szüleimet, van rá valamijen módszer, hogy, , elváljak" tőlük?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy én már legalább 6 éve gyűlölöm őket!

Megállás nélkül csak veszekednek,mert unatkoznak!

Bármi van engem okolnak érte...ha a suliban valakivel ősszeveszek és ezt elmondom nekik akkor azt mondják lesz*arják,de ha nem mondom meg, akkor azt mondják: mért nem tudunk róla???

és ez ég csak a legkevesebb...esküszöm, h legszívesebben vagy őket, vagy magamat megölném...de ha őket ölöm meg...nem lessz pénzem,magamat pedig nem tudom úgy megölni,ahogy szeretném...mert szeretném fájdalommentesen és gyorsan...mindegy ez mellékes!

Gyűlöljük egymást,De nem tudom mivel tudnék elválni tőlük.... még nem múltam 18 de nem bírok addig várni vele...és ez nem tinédzser kori dolog!!!! (Nem kérek olyanokat,h jajj ez mindennapos,meg jajj ne menekülj el a problémáid elől,meg jajj ez tinidolog...mert NEM AZ!)


2010. nov. 14. 11:04
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
77%
Szard le a fejüket.
2010. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
Akkor bírd ki még az a néhány évet (ha már hat évet sikerült), amíg 18 éves leszel. Addig gyűjtögesd a pénzed és költözz el. Nem tudom hány éves vagy, de munkát is tudsz keresni esetleg és akkor kevesebbet lennél otthon.
2010. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Honnan tudod, hogy ez nem csak tinédzser kori dolog? (Hiszen bőven tinédzser vagy!)

2010. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces -.-

De nem csak annyi van amit ide leírtam.... szóval MINDEN apróságért üvöltenek és ha pl ők EZERSZER nagyobb hibát követnek el azt mondják,h ne törődjek velük,de ha én pl tüsszentek már is jön az üvöltés h BA*zmeg mért vagy beteg és ha azt mondom nem vok az akkor még többet üvöltenek!!!!


NEM valami hü*lyeségre vagyok kíváncsi,hogy köss alkut az ördöggel,meg ilyenek,hanem valami kis módot keresek rá,hogy akár az uccára is kimennék én szívsen!!!!! de valami mód kellene rá,hogy soha töbé ne kelljen találkoznom velük!

2010. nov. 14. 11:12
 5/25 A kérdező kommentje:

Amúgy onnan tudom,hogy nem tinikori dolog,hogy ez KB 7 éves korom óta így van,tehát még keveset is mondtam hogy 6 év... és LEHETETLen kibírni őket!!!!

Pénzt nem tudok keresni,mert ha munkát vállalnék,akkor ha kapok pénzt azt ellopják,mondván h amíg élek tartozom nekik ennyivel...pedig ez fordítva lenne.... ráadásul suli után egyenesen haza kell mennem,mert ha nem akkor üvöltés,pofon,letiltás mindenről...akár egyetlen perc miat is...tehát ha késik a BKV akkor is szo-pok...

2010. nov. 14. 11:15
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor fogd magad és menj az utcára...tök egyszerű, még fizetni se kell érte.
2010. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%

Hány éves vagy?

Ütnek-vernek minden nap, annyira, hogy puklis meg kék-zöld foltos, zúzódásos vagy? Nem kapsz enni, nincs fűtés, nincsenek ruháid? Nem kapsz zsebpénzt se, hogy enni tudj? Dolgozol valamit? Ha ezekre nem a válaszod, akkor gondolkodj el és KUSSOLJ!!! Úgy látom minden a p*csád alá van tolva, van géped, interneted, neked csak egy dolgod lenne, tanulni, leérettségizni, aztán vagy dolgozni vagy továbbtanulni, és törekedni arra, hogy mihamarabb el tudd tartani magad. Amíg normális körülmények között élsz, megkapsz mindent, nem bántanak, addig fogd be a szád és legyél velük normális. Mi ez, hogy megölnéd legszívesebben őket, de akkor nem lesz pénzed. Mondd, normális vagy te?? Szerintem tudod miért ilyenek veled? Mert egy rosszul tanuló, otthon nem segítő, akaratos, makacs, elkényeztetett kis tini vagy, aki az életről egy k*rva kukkot nem tud. Akkor sajnáltasd magad, ha saját magad fogod eltartani és nem lesz olyan munkád, amivel normálisan pénzt keress. És majd azt is magadnak köszönheted, mert ilyen vagy!

2010. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

Nézz utána a külföldi tanulás lehetőségeinek. A szomszédomban lakott egy tajvani srác egy évig, és itt járt suliba.


Költözz a nagyszüleidhez/keresztszüleidhez ha velük jobban kijössz.


Legyen egy értelmes hobbid, ami kizárja a külvilágot, míg azzal foglalkozol. Tanulj sokat, hogy jobb életed lehessen!



Egyébként én is hasonlóan gondolkodtam tini koromban. Most egész jóban vagyok velük, igaz már elköltöztem otthonról. Velem is mindig üvöltöztek, és arról álmodoztam, hogy inkább megyek a híd alá. Ma már örülök, hogy nem ezt tettem. El tudtam végezni az iskoláimat, és rendes munkám van. Ezt ők finanszírozták, ők etettek, ők ruháztak. Ezért hálás vagyok. Más kérdés, hogy sérült a személyiségem, de az idő begyógyítja a sebeket.

2010. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%
én már rég elszöktem volna otthonról.
2010. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Utcára tényleg mehetsz, ha az is jó neked.
2010. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!