Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » GYŰLÖLÖM a szüleimet, van rá...

GYŰLÖLÖM a szüleimet, van rá valamijen módszer, hogy, , elváljak" tőlük?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy én már legalább 6 éve gyűlölöm őket!

Megállás nélkül csak veszekednek,mert unatkoznak!

Bármi van engem okolnak érte...ha a suliban valakivel ősszeveszek és ezt elmondom nekik akkor azt mondják lesz*arják,de ha nem mondom meg, akkor azt mondják: mért nem tudunk róla???

és ez ég csak a legkevesebb...esküszöm, h legszívesebben vagy őket, vagy magamat megölném...de ha őket ölöm meg...nem lessz pénzem,magamat pedig nem tudom úgy megölni,ahogy szeretném...mert szeretném fájdalommentesen és gyorsan...mindegy ez mellékes!

Gyűlöljük egymást,De nem tudom mivel tudnék elválni tőlük.... még nem múltam 18 de nem bírok addig várni vele...és ez nem tinédzser kori dolog!!!! (Nem kérek olyanokat,h jajj ez mindennapos,meg jajj ne menekülj el a problémáid elől,meg jajj ez tinidolog...mert NEM AZ!)


2010. nov. 14. 11:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
szia!szerintem te ezt nem gondolhatod komolyan! gondolj csak bele hogy elmész tőlük és ha egyszer nagy szarba leszel és mindenki elfordul tőled akkor mégis csak a szüleidre fogsz tudni számítani és igazán azt majd csak akkor fogod felfogni ha ők már nem lesznek csak akkor már késő lesz!
2010. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Végülis,sikerült leülni és megbeszélni a dolgokat...sikerült annyit kicsalnom belőlük,hogy a semiért ne ba*zogassanak...de attól még nem lettünk jóban... és az utolsó kommentelőnek: hiába vok szarban,mert rájuk nem számíthatok!
2010. nov. 14. 16:53
 23/25 anonim ***** válasza:
53%

A hosszúválaszos, nem a szüleivel élő 16L vagyok.


Hidd el, jobb otthon, mint intézetbe.Én az otthoni problémák, és az ehhez vezető "nem járok be suliba" miatt vagyok itt.A fél életem ( szó szerint ) odaadnám azért, hogy otthon lakhassak.Pedig rám anya, nem egyszer hívott rendőrséget, mert el akartam menni otthonról este, mert nem bírtam ahogy beszél velem, sőt zárt osztályra is vitetett mentővel este, ( ahonnan már reggel kiengedtek, mondván semmi ok arra, hogy ott legyek ) ok nélkül, mégis inkább laknék otthon mint itt.Itt tényleg senkire se számíthatok, és akiben megbíztam azok loptak meg..Ahol én vagyok ( ez Fejér megyébe van amúgy ) 12-en élünk egy házba.3 lány, 9 fiú.A 3 lányból 1 kolis,egyik hétvégén bentmaradósa van, másik hétvégén hazamegy, szóval havonta 1-szer szokott megjönni hétvégére kb, a másik csaj szökésbe van.2fiú pedig kolis,és minden hétvégén "haza"jönnek.Szóval napi szinten 7fiúval élek egyedüli lányként,hétvégente +2fiú.Hidd el, nem egy álom.Az egyikük drogot ad el, a másik lop..Nemzetiségüket pedig gondolom ki lehet következtetni.Hidd el, ennél otthon jobb!

Hány éves vagy amúgy?

2010. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy? Lehetőleg minnél kevesebbet légy otthon sportolj, logj a haverokkal, légy te a felnött ha beléd kötnek hagyd rájuk agy igazat és sétálj el. Magad iród hogy idegbetegek bolondokkal meg felesleges veszekedni.
2010. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
heló! 16.02. vagyok! honnan tudod hogy nem segítenének?! mégis csak a gyerekük vagy! azon még nem gondolkoztál hogy lehet hogy te is hibás vagy, és nemhiába vannak így a dolgok! tudod senki sem tökéletes? vagy te az vagy? mindent tökéletesen csinálsz? nem hinném hogy csak úgy ok nélkül baszogatnánk! el kéne gondolkodni ezen 1 kicsit nem?!
2010. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!