Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a párja külföldön...

Akinek a párja külföldön dolgozik, hogyan bírja? Mármint az a fél hogyan bírja, aki itthon maradt?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet túl lenni ezen, hogy a párom nagyon messze van és én meg itthon 'ülök'.
2010. nov. 14. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

miért, az a fél hogyan bírja, aki odakint van egyedül? mind a ketten szenvedtek a másik hiányától.

nehezen megy csak, de a találkozások vigasztalnak. meg az is vigasztal, hogy nem ok nélkül dolgozik külföldön.

2010. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tudom, hogy a páromnak is biztos nehéz és hiányzom neki. De valahogy neki könnyebb átvészelni mert járja a világot és szebbnél szebb helyeken jár közben. Olyan helyekre eljut ahová én nem tehetném meg. :( Neki könnyebben telik így az idő, mint nekem itthon. Pedig nagyon büszke vagyok rá, és imádom, csak nagyon nehéz és néha kiborulok.
2010. nov. 14. 15:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Most lesz kint a párom 5.honapja holnap hogy kint van eddig 1 szer volt itthon amit utazásra költene inkább haza küldi hogy minél hamarabb egyenesbe kerüljünk én itt vagyok 2 kisgyerekel egyik 4 éves másik 13hónapos abszolut nem könnyü dolog nagyon nehéz sokszor már a falat kaparnám annyira hiányzik hogy nincs itt melettem nincs kihez odabujni főleg megbeszélni vele a dolgokat gyerekeknek is hiányzik nagyon főleg a nagyobbiknak biztos hogy szenved ő is de tény és valo hogy azért ő most szabadaban élhet De ezt bekellet vállalnunk ha azt akarjuk hogy normálisabb jobb életünk legyen!
2010. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen.Az én párom is külföldön dolgozik.Az első 2 hét kegyetlen,de tudod,hogy nem hiába vagytok távol.Minden nap beszélünk telefonon.Én itthon élem az életem,dolgozom,meg halálra unom magam néha.
2010. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gondolom ez a te döntésed is. nem muszáj csak otthon ülni. szerintem lehet találni érdekes hobbikat elfoglaltságokat. elkezdhetsz egy tanfolyamot vagy tanulhatsz egy új nyelvet. sportolhatsz, kirándulhatsz stb stb. én mindig találok valami elfoglaltságot és akkor repül az idő.
2010. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Segített amiket írtatok. Jó tudni hogy nem egyedül vagyok így, és más is túléli. Erőt ad. :) Csak most pont olyan mély ponton vagyok hogy sírni tudnék. Páromnak is könnyebb a nagyvilágban. Neki a cég a szabadnapján költőpénzt is ad és csavaroghat és költhet. Most AbuDhabi-ban van. Nem a szomszédban van.
2010. nov. 14. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki tiltja hogy te is csavarogj, pár barátal szervezetek egy pinpong mecset a ligetben, csapjatok egy csajos estét sminkeljetek, mozizatok... kapd össze magad és éld az életed.
2010. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet. :) Csak olyan rossz hogy ilyen sokat vagyunk távol egymástól és egy csomó mindenről lemaradunk egymás életéből.
2010. nov. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!