Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha karácsonyra illatszert, kozmetikumot kapnátok ajándékba?

Figyelt kérdés

Nos,azon gondolkoztam előbb, hogy mit vehetnék nővéremnek karácsonyra.19 éves.

Szereti a füstölőket, mécseseket, gyertyákat, meditációs zenéket.Ilyeneket már kapott többször is, úgyhog idén valami másra gondoltam.Szépen tud sminkelni, de csak ritkán szokta magát sminkelni (sminkcuccai egyébként vannak bőven),a körömlakkokat is szereti,de abból már egész készlet lesz lassan:D

Ezenkívül szereti még a parfümöket,kozmetikai termékeket.


Viszont ötletem az nincs.Vagyis egy van,de nem tudom,nem-e illetlenség ilyet ajándékozni.

Egyszer kapott egyik osztálytársától egy playboy parfümöt.Na most láttam egy boltban díszdobozban egy ugyanilyen playboy parfümöt és dezodort.

Ez a parfüm nagyon tetszett neki,imádta.

Ezért gondoltam, hogy vagy ilyet veszek neki, vagy valami ilyesmi ajándékot.Pl.:szokott lenni ajándékdobozban tusfürdő,testápoló,sampon,fürdősó,masszírozós kesztyű.


Mit szólnátok ilyen ajándéknak?Illetlenség ilyet ajándékozni,vagy ha tudom,hogy tetszik neki az illat akkor nem?(Mármint a playboy parfüm és dezodor illata biztos,hogy tetszik neki.)

Vagy egyéb ötletek?

15/L


2010. nov. 14. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha szereti ezt az illatot biztos tetszeni fog neki:D
2010. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem nagyon adok az illemre, ami azt illeti, úgyhogy lehet hogy nem vagyok jó példa, de engem biztos nem lehetne megsérteni egy ilyen ajándékkal :)
2010. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örülne neki.És nem illetlenség szerintem.Én is szoktam adni és kapni.Barátnőmnek tavaly egy hajápoló csomagot vettem és nagyon örült,mert régóta olyanra vágyott.
2010. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Vehetnél nekem egy NIVEA borotválkozás utáni balzsamot, egy mexx parfümöt, 2 flakon black denim tusfürdőt. 34F
2010. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg neki a parfümöt deóval! én nagyon-nagyon örülnék a kedvenc illatomnak, szerintem tutijó választás lenne!
2010. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tomás de Torquemada válasza:
11%

Ha azt írom ,hogy 'leszarom mit veszel neki' ,akkor most bunkó vagyok?

Hogy lehet ilyesmit kérdezni?!?

2010. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem illetlenség. Ha kimondottan szereti az ilyen kozmetikai cuccokat, akkor szerintem örülni fog neki.

Viszont sok embernél a parfüm-kozmetikai csomag típusú ajándék azért nem annyira nyerő, mert személytelen. Azoknak vesszük, akiknél nincs különösebb ötletünk, de valamit csak kell adni és a hipermarketek ilyenkor tele vannak ilyen csomagokkal. De ha te "tudatosan" a kedvenc parfümjét adod neki, akkor az már nem hiszem, hogy személytelen.

2010. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megörül neki:D
2010. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze amit szeret annak örül.Ha elfogyott a parfüm,de szerette nem hinném h melléfognál.Parfümöt amugy is sokszor ajánékoznak,akkor rossz ha valaki olyan vesz neked parfümöt aki nem tudja mi tetszik neked és igazán mellényúl.
2010. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tényleg nincs ötletem,ennek pedig örülne,ezért is gondoltam rá.Az ára is elfogadható,úgyhogy akkor ilyen fogok neki venni.Meg ha majd tudom,hogy a szüleimnek mit veszek és látom,mennyi pénzem marad akkor még veszek a nővéremnek valamit a parfüm és dezodor mellé:) Valami személyesebbet!

2010. nov. 14. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!