Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha karácsonyra illatszert, kozmetikumot kapnátok ajándékba?

Figyelt kérdés

Nos,azon gondolkoztam előbb, hogy mit vehetnék nővéremnek karácsonyra.19 éves.

Szereti a füstölőket, mécseseket, gyertyákat, meditációs zenéket.Ilyeneket már kapott többször is, úgyhog idén valami másra gondoltam.Szépen tud sminkelni, de csak ritkán szokta magát sminkelni (sminkcuccai egyébként vannak bőven),a körömlakkokat is szereti,de abból már egész készlet lesz lassan:D

Ezenkívül szereti még a parfümöket,kozmetikai termékeket.


Viszont ötletem az nincs.Vagyis egy van,de nem tudom,nem-e illetlenség ilyet ajándékozni.

Egyszer kapott egyik osztálytársától egy playboy parfümöt.Na most láttam egy boltban díszdobozban egy ugyanilyen playboy parfümöt és dezodort.

Ez a parfüm nagyon tetszett neki,imádta.

Ezért gondoltam, hogy vagy ilyet veszek neki, vagy valami ilyesmi ajándékot.Pl.:szokott lenni ajándékdobozban tusfürdő,testápoló,sampon,fürdősó,masszírozós kesztyű.


Mit szólnátok ilyen ajándéknak?Illetlenség ilyet ajándékozni,vagy ha tudom,hogy tetszik neki az illat akkor nem?(Mármint a playboy parfüm és dezodor illata biztos,hogy tetszik neki.)

Vagy egyéb ötletek?

15/L


2010. nov. 14. 17:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
30%

kedved kérdező! szerintem sokkal többet érsz hogyha elmentek valahova ketten. együtt töltötök egy kis időt.persze az ajándék is szép.


de akkor inkább csinálj egy közös fotóalbumot.amit majd 20 év mulva együtt lapoztok végig. (:

2010. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!