Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Részletek lent.

Normális vagyok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve együtt vagyunk és a világ minden kincséért sem hagynám el. Viszont van az ex-em akivel ha fizetnének se jönnék össze vele újból.


Az ex-emmel sajnos még mindig egy iskolába járok és folyton róla "ábrándozok", hogy milyen lenne vele újból stb. Az iskolában is folyton őt nézem és észre vettem hogy ő is néz engem ha nincs vele a barátnője. A szünetekben folyton keresem vele a szemkontaktust stb.

Nem akarok tőle semmit, de mégis jó érzéssel tölt el ha ott van ahol én és tudom nézni.

Szerintem bolond vagyok. Történt már mással is ilyen vagy hasonló esetleg? Sértő válaszokat figyelmen kivül hagyom, úgyhogy ne is erőltesse meg magát aki ilyet ir.

19/l


2010. nov. 14. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha csak nézitek egymást de nem akarsz tőle semmit akkor semmi baj.: D
2010. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy normális, mert még mindig szereted.

:(

2010. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni h 1hónapi jártunk kb és sose szerettem igazán.
2010. nov. 14. 18:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Az exed volt az első pasid, vagy azelőtt isvoltmár? Ha ő volt az első, akkor érthető.
2010. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
biztos mert jól néz ki
2010. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
41%
Szerintem nem vagy normalis, es eleg genyo dolog ez mivel valoszni o annyit szur le az egeszbol hogy tetszeln neki es lehet emiatt fogja ott hagyni a baratnoet. Amugy en utalni tudom az ilyen szemet noket erre van is egy kifejezes amit nem fogok leirni csak a kezdo es az utolso betujet k***a
2010. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Leht, hogy az az egy hónap nem volt sok, de maradandó élmény lett belőle, vagy egyszerűen jó pasi, és ha nem történt volna az ami, akkor egy (nagyon jó)barátnak elfogadnád. Szerintem természetes hogy ragaszkodsz vkihez, akihez régen közöd volt. Én is sokat gondolok a volt pasimra, de soha nem jönnék vele újból össze. Ha úgy érzed, hogy ez az érzés megváltozik, vagy többet gondolsz rá, mint a mostani barátodra, na akkortól van gáz
2010. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocs, de a k...rva teljesen más (ezt neked tudnod kellene :))
2010. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Sajnalom kepletesen ertettem. Akkor ribanc szerintem te is erted hogy mire gondolok. (utolso elotti)
2010. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a felvázolt helyzet alapján az a véleményem: nem, nem vagy normális!
2010. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!