Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Részletek lent.

Normális vagyok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve együtt vagyunk és a világ minden kincséért sem hagynám el. Viszont van az ex-em akivel ha fizetnének se jönnék össze vele újból.


Az ex-emmel sajnos még mindig egy iskolába járok és folyton róla "ábrándozok", hogy milyen lenne vele újból stb. Az iskolában is folyton őt nézem és észre vettem hogy ő is néz engem ha nincs vele a barátnője. A szünetekben folyton keresem vele a szemkontaktust stb.

Nem akarok tőle semmit, de mégis jó érzéssel tölt el ha ott van ahol én és tudom nézni.

Szerintem bolond vagyok. Történt már mással is ilyen vagy hasonló esetleg? Sértő válaszokat figyelmen kivül hagyom, úgyhogy ne is erőltesse meg magát aki ilyet ir.

19/l


2010. nov. 14. 18:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

18:34:

Mielőtt osztani próbálsz tanulj meg írni.

Te hol olvastad azt, hogy én megakarom őt szerezni? Eszem ágában sincs. Legyen nyugodtan a barátnőjével, nem akarom elszedni tőle.

Ja, és jó, hogy elolvastad az utolsó mondatot!!

Ennyit rólad.


Az egyik válaszoló kérdezte, hogy ő volt-e az első barátom. A válaszom igen ő volt.

2010. nov. 15. 14:24
 12/16 anonim válasza:
Az utolso mondat duma ilyen noi duma akkor is p"csa vagy hagyd beken azt a sracot nem erdemled meg ot!
2010. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha ő volt az első barátod, akkor érthető, hisz vele szerezted az első "pasis" élményeidet, ami meghatározó dolog egy lányéletében. De el kell engedned őt. Ehhez idő kell, meg akaraterő, tehát ne nézd, ne ábrándozz róla, ne is beszélgess vele, mert később rosszabb lesz!
2010. nov. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi utolsó.


Te miről beszélsz? Miért mondod hogy hagyjam békén? Még csak köszönni se köszönünk egymásnak. Egyébként te meg egy értetlen senkiházi vagy.

2010. nov. 16. 16:23
 15/16 anonim válasza:
te sosem kaphatod meg azt a sracot tul jo hozzad te nem ersz semmit se neki szerintem nem erdemled meg ott semikeppen ez meg eszedbe se jusson a kertjebe szarni!!
2010. nov. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ki beszélt itt arról hogy én meg akarom őt kapni?
2010. nov. 20. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!