Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen személyiségnek kell...

Milyen személyiségnek kell lenni ahhoz, hogy valaki hajléktalanná váljon?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 23:17
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

előzőnek:

de hogy jut el odáig egy ember, hogy olyan legyen?

igazából rájuk gondoltam, csak rosszul tettem fel a kérdésemet.

mert ők se ott kezdték (a legtöbb), hanem a viselkedésük oda vezetett.

az érdekelne, hogy amikor még nem voltak csövesek, akkor milyen volt a személyiségük? mi bennük a közös vonás?


valaki ismer ilyen szétcsúszott csövest, még régebbről, amikor még nem az utcán élt?

2010. nov. 15. 23:10
 32/34 anonim ***** válasza:
Csak egyet mondok az utolsó kérdésedre válaszolva. A hajléktalanszálló nem egy leányálom ám. Meglopják őket, egymást az ott élők. Igaz sok értékük nincsen, de sokan képesek a ruháiktól kezdve az egyetlen megmaradt családi fotójukig mindent ellopni. És mire felébrednek már anynijuk sincs amilyük addig volt. Ez az egyik ok hogy kerülik a szállót. A pia pedig...van aki amiatt került az utcára igen, de rengeteg olyan van aki igy vészeli át a minuszokat az utcán.
2010. nov. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
az utcán is simán meglophatják őket.
2010. nov. 20. 04:20
 34/34 anonim ***** válasza:

egyébként a hajléktalanszállós megoldás sem olyan egyszerű, mint sokan hiszik.

régebben az egyik rokonom néhány hónapig hajléktalanszállón lakott, mert nem lett volna pénze Bp.-en albérletre, vidéken, ahol lakott meg nem talált munkát, ezért felment a fővárosba, hogy legyen keresete, egy kis tartalékot képezzen. szerencsére talált munkát, de aludni csak a szállón tudott.

és ő mondta, hogy este 6-kor nyitottak mindig a szállók, de télen már előtte 1 órával is sorba kellett állni előtte, ha azt akarták, hogy biztosan beférjenek, legyen hol aludniuk.

csak hát, ugye, kevesen olyan szerencsések, hogy véget érjen a munkájuk mindig időben délután, hogy aztán sorba tudjanak állni. aki csak olyan munkát talált, hogy este végzett volna, és hasonlók, én teljesen megértem, hogy inkább akkor azt választja, hogy nem dolgozik, de éjszakára bemegy a szállóra aludni. igaz, hogy így pénze sem lesz, de legalább nem fagy meg.

2010. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!