Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ujabban unalmas szemelyisegnek...

Ujabban unalmas szemelyisegnek erzem magam, mivel ugy erzem, hogy nem tudom sokaig fenttartani a masik fel erdeklodeset. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Ugy erzem,hogy egy darabig megy a beszelgetes ... aztan tortenik valami es egyre inkabb elhanyagolnak.:|Nem sokara keresek valami melot es akkor bizonyara nem fogok unatkozni,de pillanatnyilag nagyon unom magam es igy nem is tortenik velem semmi olyan amirol beszelni tudnek.
2010. szept. 18. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

akkor beszélj az érzéseidről, írj naplót, az segíthet, meglátod nem is vagy unalmas

én pl saját magam számára vagyok érdekes, én mindenkit unalmasnak tartok, magamat azért nem, mert ismerem, másokat nem, de nem is akarom, mert nem hiszem, hogy újat tudnának mutatni

és képzeld fiatalabb vagyok, mint te és így érzek, mi lesz így velem

2010. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!