Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól számít normálisnak...

Mikortól számít normálisnak az összeköltözés?

Figyelt kérdés

Szerintetek van e egyáltalán olyan, hogy normális...? Akár szükség van arra, hogy várjunk egy évet, vagy csak néhány hónap... felesleges időhúzás vagy normális gondolkodás?

Kíváncsi lennék a véleményetekre...


2010. nov. 15. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem illetek össze, akkor teljesen mindegy, hogy mikor költöztök össze, ahogyan akkor is, ha összeilletek. Van olyan is, hogy egyébként jól megvagytok, aztán ha összeköltöztök, már nem viselitek el egymást. Ki kell tapasztalni, felesleges várakozni.
2010. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Te nem kérdeztél ma már egy hasonlót?
2010. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

szerintem olyan nincs hogy "normális" ez csakis a két embertől függ, na meg attól is hány évesek. mondjuk egy 18 éves párnál még kicsit korainak tartom az összeköltözést. akkor még tényleg jobb ha a srác csak udvarol és csak járnak egy jódarabig.

30 év körül szerintem ennek már nincs olyan nagy jelentősége és csakis a két emberen múlik hogy nekik kelle jópár hónap udvarlás vagy összeköltöznek hamar. már az előző kérdésnél is írtam, hogy én 2 hét után költöztem össze a párommal. egyáltalán nem bánatam meg, sőőt. ez már lassan 2 éve volt és azóta is nagyon jól megvagyunk, nagyon izgalmas volt az első időszak, de persze azért kicsit nehéz is mert alkalmazkodni kellett egy másik szinte "vadidegen" emberhez. akik igazán szeretik egymást azoknál működik.

2010. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem... sőt hetek óta ez az első kérdésem. Jó régen nem voltam itt, és kíváncsi vagyok a véleményetekre... (gyors belekezdtem egy kapcsolatba, nagyon élünk, égünk :), csak nem akarom, hogy ezen menjen tönkre... nagyon kedvelem a srácot és ő is engem... ) 1,5 hete találkoztunk először, már a szüleinek is bemutatott, ami nagy szó, mert 30 éves)
2010. nov. 15. 11:46
 5/18 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

Megkérdezhetem hány évesek voltatok?

1,5 hete vagyunk együtt, de mindketten úgy érezzük,, mintha 3-4 hónap telt volna el... :)

2010. nov. 15. 11:48
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Szia,egyetértek az elsővel. Mi a párommal,fél év után költöztünk össze úgy,hogy már 3hónappal előtte tudtuk, hogy az új tanévet már közös albérletben kezdjük. Mára házasok vagyunk. Valószínűleg szerencsések vagyunk, ugyanis nekünk első perctől a világ legtermészetesebb dolgának tűnt, hogy együtt élünk,soha nem volt "ki,hogy rakja fel a wc papír gurigát"féle összezördülésünk...
2010. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

1 évet minimum várni kell, ahhoz hogy megismerd a másikat idő kell, ahhoz is hogy a rózsaszin köd felszáljon.

Nem szabad elsietni mert egyik nap arra kelsz hogy a párod lusta, munkanélküli, erőszakos alkesz rengeteg ilyen eset van ne kapkodj.

2010. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez mindkettőtöktől függ. Én pl. olyan vagyok, hogy kell legalább fél - egy év ahhoz, hogy ne feszélyezzen az együttélés. Más kérdés a gyakran egymásnál alvás, azzal nincs gondom kicsit sem, de életvitelszerűen együtt lakni, az számomra komolyabb dolog, főleg, hogy már nagyon megszoktam, hogy egyedül élek. Más az, amikor a páromnál vendég vagyok, még ha otthonosan is érzem magam, és más az, amikor valóban és tartósan együtt is élünk.

De ez pl. én vagyok. A másik fél meg lehet, hogy teljesen más. Lehet, hogy ő már egy hét után is szívesen összeköltözne, vagy egy hónap után, de olyat is ismerek, aki 2-3 évig is tökéletesen jól elvan azzal, ha a párjával heti 2-3 alkalommal együtt alszanak, de nem laknak együtt.

És ahogy minden ember más, úgy minden pár is más.

2010. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az első éjszakától kezdve együtt lakunk a férjemmel. Először még csak az volt, hogy együtt voltunk minden szabadidőnkben, aztán egyre több cuccát hozta el hozzám. (26 voltam akkor.)

Ilyen idősen én úgy vagyok vele, hogy inkább derüljön ki minél előbb, ha nem illünk össze. Persze 20 éves koromban nem így álltam a dolgokhoz.

2010. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én 24 éves vagyok... nagyon jól érzem vele magam. Nem beszéltünk még összeköltözésről (1,5hét), de megfordult mikor helyes. Volt egy 4éves kapcsolatom, vele el sem tudtam képzelni, hogy együtt éljek (18 voltam, amikoor összejöttünk) Az utána levő párommal fél év után összecuccoltunk. Én nagyon élveztem az együttélést, minden rendben működött (persze valami mégsem, így, hogy mégis szakítottunk)

A mostani barátommal, már a második találkozás óta minden szabadidőnket együtt töltjük, amikor tudunk együtt alszunk és fergeteg jóóó...


Őőőőő, passz, miért írtam ezt le... csak boldog vagyok és nyilvánvalóan kíváncsi mi a véleményetek az összeköltözésről... ki hogyan gondolkodik erről ebben a korban... :)

2010. nov. 15. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!