Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen ajándékhoz?

Figyelt kérdés
Karácsonykor a párommal már 4és fél hónapja leszünk együtt.Már megvettem az ajándékot, vagyis csináltattam egy párnát és arra egy közös kép + ráírattam hogy szeretlek.Mivel karácsony után egyből lesz a névnapja nem tudom hogy ezt melyikre adjam a névnapjára vagy karácsonyra.Na és persze azt sem tudom hogy mi legyen a másik ajándék??
2010. nov. 15. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mehet karácsonyi ajándéknak, a névnap sztem nem olyan lényeges mint pl a szülinap.
2010. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Karácsonyig még több mint 1 hónap van...:s
2010. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ha értékeli az ilyen fényképes izéket,akkor jó...


de én akármennyire imádom a páromat.valahogy nem tetszenek...főleg mert a gagyi 200forintos pólóra rányomtatják a 150 forintos papirt,és eladják 3ezerért,és még hordani se fogjuk...meg a párnára se fog ráfeküdni,mert szétjön a kép,te meg nem fogsz neki örülni...


kreativitás...

2010. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de én nem örülnék neki, vagyis színlelném hogy örülök. Nagyon gázosak az ilyen ajándékok, mind bögrébe párnába egéralátétbe stb.... Egy üveg nagyon jófajta konyaknak örülnék, vagy egy koncertjegynek, ezüst ékszernek ..ilyesmi.
2010. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
értem :(
2010. nov. 15. 19:52
 6/15 anonim ***** válasza:

Nyugi már! Ez egy nagyon szép ajándék. Szerintem ezt add karácsonyra névnapra pedig valami jelképesek, mondjuk mozijegyet vagy bármit :)

A konyakos srácnak annyiban van igaza, hogy a konyak tényleg baromi finom dolog, de szerintem ez sokkalta személyesebb ajándék :) 21/N

2010. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én lány vagyok, de szerintem jó ajándék! :) Én is azt fogok venni a páromnak. Szerintem személyes és jobb mint ha vmit levettél volna a polcról és kész.
2010. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már idegesítő hogy mindenki piát meg alkoholt akar a másiknak venni. Különben is attól függ hol és milyen párnát csináltatsz, nekem több mint fél éve van meg a párnám amit csináltattam (ugyan ilyen fényképes), és azon alszok, de semmi baja...
2010. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

az első 19:51-es vagyok


személyesebb...távkapcsolatban még oké,van mit nézegetni...de amikor nap mint nap látjátok egymást,akkor semmitmondó porfogó


azt fogod látni hogy örül neki,de szinlelés lesz csak

2010. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát, hihetetlen egy pesszimista alak vagy konyakos :)
2010. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!