Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok egy ilyen karácsonyi ajándékhoz?

Figyelt kérdés
A párommal már lassan 2 éve élünk együtt és hát gondoltam karácsonyi ajándékként megkérném a kezét. Ki mit szólna ehhez?
2010. dec. 12. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk határozottan tiltakoznék, de ő lehet, hogy örülne neki


20/f

2010. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát igazából mecces, van akinek nem jön be, inkább születésnap vagy évfordulóra, bár igaz a haverom is Karácsonykor fogja megkérni a barátnője kezét :)
2010. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

gratulállok:D:D

szerintem nagyon örülne neki:D:D

16/F

énis megtenném ha még nem lennék egy kicsit fiatal hozzá-.-'''

2010. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en nem nagyon orulnek neki
2010. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre így elég nehéz választ adni. Ha úgy érzed hogy tiszta szívből szeret és minden szempontból jó a kapcsolatotok akkor szerintem örülni fog neki. Ezt neked kell érezned hogy milyen a kapcsolatotok.


Sok sikert. :)


18/F

2010. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat hát még azért kitalálok vmi ajándékot mellé neki...
2010. dec. 12. 09:46
 7/9 199303 ***** válasza:
én örülnék neki ha a barátom megkérné a kezem:) bár még fiatal vagyok hozá 17éves:) ö 22 azt mondta h 30évesen akar magának feleséget ezért még várhatok 8évet erre a pillanatra:D
2010. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy viszonyul a témához. Beszélgetés szintjén szóba került már? Nem konkrétan az, hogy TE megkérnéd az Ő kezét, hanem csak a téma általánosságban? Csak azért mert előfordulhat, hogy nem rajong az ötletért. (NEM azért mert nem szeret.)

Ha nem került még szóba, lehet puhatolózni kellene egy kicsit. Ha nem nála, esetleg barátnőinél.

De az ötlet, szerintem jó! :)

2010. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden vágyam lenne, ha ott tartanék , ahol te :) Állok a karácsonyfa alatt, épp énekelem a kiskarácsonyt, a páromtól parfümre számítok és ő meglep egy jegygyűrűvel és megkérdezi, hogy leszek-e a felesége :) A legszebb ajándék lenne a világon :):)
2010. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!