Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat-Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat-Mit szólnátok ilyen "ajándékhoz"? Hogy adnátok oda az érintettnek? Hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Vőlegényem még februárig külföldön lesz, de hét végén hazajön 10 napra. Rég nem láttuk egymást, és megőrülünk egymásért. A születésnapja is beleesik abba az időintervallumba, míg itthon lesz.

Szóóóval:

Arra gondoltam, kényeztetem kívül-belül. Ebbe az is beletartozik, hogy készítenék neki valami EXTRA ételt, akárhány fogásosat, csak tényleg jó legyen.


Első kérdés: Ti mit sütnétek/főznétek a rég nem látott szerelmeteknek? Imádok főzni, és tudok is, de semmi "Luxuskaját" nem ismerek. (tenger gyümölcsei és hasonlók amúgy is kizárva)


Sajnos már nem élünk együtt (a külföldi másfél éve miatt az albérletből eljöttem), szüleimnél lakom, de itt épp építkezés folyik, szóval az ütvefúró hangja nem lenne romantikus.

Így második kérdés:

a) kivennék egy szobát valahol. Nem elcsépelt? Szüleimnél tudunk együtt aludni, de úgy 7-ig a munkásoké a terep, és felfordulás van. És igazi jó hangulatot szeretnék!

b) Elmennénk valahova piknikezni. Az ételt, amit sütök, ilyen esetben hogyan lehetne szépen elfogyasztani? A kaja kardinális pont, mert kint szenved tőle, hogy hiányzik a főztöm:) És ismertek valami szép helyet, ahova szívesen elmennétek? Az ország bármely pontján!

c) kivenni pár napra valami vadászházat. Ilyet nem is tudom, hol keresgéljek, és gondolom, nem olcsó.

Melyik ötlet a jobb? Ti hogy csinálnátok? Anyagilag nem vagyok a toppon, de azért áldoznék rá, hogy akár az első éjszakát csak azzal töltsük, hogy élvezzük egymás társaságát nyugodt terepen.

Minden ötletnek örülök!


2011. szept. 25. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pár napra biztos kivennék a helyedben egy vendégházat, de nem mind a 10 napra, mert gondolom más is van, akivel szeretne találkozni. A kis falusi vendégházak pedig nem túl drágák. Hétköznap szinte mind szabad a nyári és ünnepi szezonon kívül. Gyönyörű a Bükk, a Balaton-felvidék esetleg a Zempléni-hegység.
2011. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen különálló ház,nyaraló vadászház,ahol tudsz főzni és csak magatok vagytok(nem szálloda v ilyesmi)

Kajából nem kell nagy ügyet csinálni,Magyar ember hazatérve a KEDVENC MAGYAR kajáit szereti enni!(pl:pörkölt (őzből esetleg),töltött káposzta)

2011. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Szia jo otletnek tarom amit irtal, a kajan nem aggodnek ha a te foztodet hianyolja csinald a kedvencet a torta meg lehet valami uj "luxus" fajta. Ha tudsz valakitol kolcson kerheted a nyaralojuk kulcsat ez penztarcakimelobb. Mehettek termalfurdobe is bar az nem mindenkinek jon be. Ha helyedben lennek es jut ra beinvesztalnek egy szep fehernemube is.

Meg ha valahova mentek ,ne legyen tul messze, kulfoldrol jon lehet h nincs kedve utazgani.

Azt irtad megorultok egymasert , lehet h csak veled akar lenni. NEM ismerlek titeket tehat ezt csak mellekesen irom lehet h azert orulne 1 bulinak a barati korotokkel amikor visszajotettek a kiruccanasrol. Talan kerti sutes ha az ido engedi.

NEm irtad hol laksz, igy helyet nem tudunk ajanlani.

Jo idot es sok boldogsagot kivanok nektek.

2011. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
A szabadtéri piknik ugyan nagyon romantikusan hangzik, de sajna most rengeteg darázs van mindenfelé, és ha rajokban jönnek a kajátokra, az nem lesz túl jó, úgyhogy mindenképpen bent egyetek a házban, amit kikölcsönöztél, és csak utána menjetek kirándulni.
2011. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy butaság, de ha én ennyi időt kint töltenék, és ennyit utaznék haza, akkor nyugalomra és az otthon melegére vágynék a párommal, a főztjével stb.

Én inkább szerveznék arra az egy napra valamit 7-ig és aztán haza mennénk ott fojtatni az ünneplést. Akkor úgy már nem zavarnak a munkások...

Vagy tényleg egy napra kivenni valami szobát...csak ott meg szintén nehéz főzögetni. Piknikhez nekem már hideg van, de biztos azt választanám ha lehetne.

Felmennénk a Mecsekbe (vagy bármelyik más hegyre) vinnék piros, fehér pöttyös terítőt, kosárban a kaja amit előre főztem és esetleg együtt elfogyasztjuk egy arra alkalmas helyen.


Estére hazamennénk...ahol megfürödnénk valami romantikus, gyertyafényes hangulatban, kapna egy tortát vacsira, meg amit még össze ütök vagy ütöttem már előtte.

Meg ehhez hasonló..

2011. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!