Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy sok ilyen kérdés...

Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de adnátok nekem ötletet, mit adhatnék szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát valószínűleg Te ismered őket a legjobban, te tudod, mennyi pénzed van rá, adhatunk itt tippeket, de az korántsem lesz telitalálat valószínűleg..

Szeretnek-e olvasni, van-e hobbijuk, sok-sok kérdést fel lehet tenni a témában, ha tudsz adni néhány támpontot, talán többet tudunk segíteni.

2010. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát apukámat a repülés érdekli mivel vitorlázó pilóta amúgy pedig szerelőként dolgozott most már biztosítós. Anyukám főzéssel foglalkozik, szeret sütni főzni, gondoltam neki vmi szakácskönyvet. De apának nagyo nehéz.
2010. nov. 18. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha megvalósítható, fizesd be őket egy hétvégi utazásra.

Én elfogadnám a gyerekemtől...

:)

2010. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hétvégi utazás tényleg tök jó ötlet!:)

Szakácskönyveket tényleg nagyon klasszakat lehet már kapni mostanában, apukád valóban "keményebb dió", de ha kicsit utánajársz, tutira lehet "repülés" témában ismeretterjesztő filmeket kapni, gondolom, neki is lehet még újat mutatni. Vagy biztos van ilyesmivel foglalkozó újság, egy éves előfizetés is jó ajándék lehet.

2010. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerezz egy kidobott repülőalkatrészt és keretezd be neki, vagy dekoráld valahogy. Az ilyeneket díjazzák, én az unokaöcsémnek most csináltam egy régi billentyűzetből ajtótáblát "kopogj" felirattal, apu képkeretet kap használt csavarhúzószárakból..
2010. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Apukádnak lehet repülős modellezőt!

Anyukádnak vicces feliratos kötényt, vagy olyan apróságokat, amik nincsenek még a konyhában: mézcsurgatót, tortakést, krémezőkést, muffinsütőt, fagyigombóc-kanalat...

2010. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!