Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még hány olyan kérdés lesz...

Még hány olyan kérdés lesz feltéve h mit veszel/vegyek páromnak, anyukámnak xy rokonomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
A karácsony nem az ajándékokról szól. Nálunk utoljára akkor volt ajándék amikor gyerekek voltunk 7-10 évesek. Mi karácsonykor örölünk egymásnak,évek óta nem veszünk ajándékot senkinek. Mi a párommal se szoktunk egymásnak ajándékot vennni,a legnagyobb ajándék h ott vagyunk egymásnak!
2009. nov. 9. 18:18
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

meg különben is az egyediségre,és az ereditségre kéne gondolni. Most itt a válastadók,honnan a bűnatból tudnánk h xy nak a párjának milyen ajűndékot adjon ha fogalmunk sincs róla h milyen ember,mit szeret és mit nem?

Meg "mit vegyek a páromnak/xynak x összegért kérdéseket is unom. A szeretet,szerelem nem megfizethető!

2009. nov. 9. 18:20
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

Ez az egyik olyan kérdés, amire nem lehet normális választ adni. Egyszerüen azért, mert nem ismerjük az ajándékozott izlését, szokásait.


A másik ilyen értelmetlen kérdés a "kim nekem a .... valakije.


A harmadik irritáló kérdés: "honnan származik a Káposztás név"


Ezeket szerintem fel sem kellene tenni.

2009. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Ez oké és jogos is, de attól mert ti nem vesztek egymásnak semmit, még nem jelenti azt, hogy másoknak is ezt kell csinálni. Én sem szoktam drága ajándékokat venni, szerintem karácsonykor legalább egy kis apróságot mindenkinek lehetne adni. Még akkor is, ha valóban az a legfontosabb, hogy együtt legyünk.
2009. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Karácsonyig?Még kb napi 2-3 átlagban,de ahogy közeledik a nagy nap,a napi adag is sűrűsödni fog :)
2009. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

18:25-ös

Ön nem a kérdésre válaszolt,ezért a következő körből kimarad!


:)

2009. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

igen,az egy dolog hmi nem veszünk egymásnak semmit...

de minek kell itt megkérdezni h mit vegyen valaki a párjának? Ugy gondolom nem a gép elött kéne ücsörögni és várni a tippeket hanem ha annyira venni akar vmit,akkor járja a várost és ha meglát vmit amiről a kedvese jut eszébe vegye meg. vagy a mai világban ennyire nem ismerik az emberek a szeretteiket h nem tudják minek örülnének,és vad idegeneketől kérdezik meg mit vegyen a szerelmének vagy az éde anyjának ajándékba?

2009. nov. 9. 18:28
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal azért jött létre, hogy BÁRKI BÁRMILYEN kérdést feltehessen.

Akinek nem tetszik, nem kell elolvasni az ilyen jellegű kérdéseket :-)

2009. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

18:28-as és hogy lehet a kérdésre válaszolni pontosan?

Annak ajándékot veszek aki megírja pontosan,hogy hány ilyen kérdés lesz még,és hogy mit vegyek neki,azt itt fogom megkérdezni!! :)

2009. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
nem szoktam elolvasni,de épp eléggé zavaró ha csak látom a kérdést h fel van téve...
2009. nov. 9. 18:34
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

18:32-esnek igaza van. Minek olvasod azt a kérdést, ami nem érdekel? Egyáltalán minek jársz egy közösségi portálon, ha ilyen kifogásaid vannak?!


Ráadásul ez a kérdés még inkább nagyobb marhaság, mint az, hogy mit vegyek xy-nak karácsonyra! De hát ilyenek a kérdések! Azért vannak, hogy válaszoljon rá, aki akar!

2009. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!