Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Elég sok volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elég sok volt a vita a barátommal mostanában. De most úgy nézki minden okés. De közben úgy érzem hogy ez miatt eltávolodtunk picit.

Figyelt kérdés
Kevesebbet talltunk ebben az időszakban. Ő elvileg szeret azt mondja mindig és hogy fontos vagyok neki meg ilyenek. De mit tegyek hogy újra a régi legyen minden? Meg megint többet találkozzunk mint régen. Szertném lassan helyrehozni a dolgokat mert úgy érzem részben inkább az én hibáimból volt most ez az időszak:/
2011. márc. 18. 09:54
 1/3 anonim válasza:

Olyan sohasem lesz, "mint régen" mindig egy új "korszak" jön a másik után amikor magasabb szintre léphettek.

Amúgy a rendszeres szex (szeretkezés!) mindent megoldhat, én amiatt szoktam ingerült lenni és vitázni! :D

2011. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

lehet ez is a baj.. viták miatt ez rikán van mostanában

vagyis ő odabujik hozzám meg ölelget simogat ennyih lehet nem tudom hogyan probáljam meg hogy amikor igy odajön hozzám esténként ak több legyen..??(mert én ált ilyenkor kifele fordulok tvzünk és nem merem folytatni ez a simogatást.. mert nem tudom mi akar...Pedig elötte semmivel se volt problámánk midnen jol müködött köztünk.

2011. márc. 18. 10:31
 3/3 anonim válasza:
Igen, a tv az gond...de nem baj, ha te kezdeményezel! Akkor nem a TV fogja érdekelni! Csak láttatnod kell vele, h te is szeretnéd, ha ez rendben van jöhet a megbeszélés (akár előtte is)
2011. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!