Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátom szüleinek?

Mit vegyek a barátom szüleinek?

Figyelt kérdés
karácsonyra szeretnék barátom szüleinek valamit venni, de lövésem sincs hogy mit...eddig barátommal gondolkodtunk, és szóba jött hogy az anyukájának vegyünk valami étkészletet, az apukájának pedig pulcsit, mivel nagyon szereti őket...de én valami mást is szeretnék adni, ami csak tőlem van, de nincs ötletem...segitenétek?? barátommal 1 éve vagyunk eggyütt, ha jelent ez valamit ilyen ajándékozás téren. 16/L
2010. nov. 19. 17:50
 1/9 anonim válasza:
78%

Szerintem karácsonyra süthetnél valami finom sütit, ami máris egyedi, hisz nem boltban vetted. :)

Apukának lehet egy üveg jó bor, ha szereti.

De akár neki is jó a süti, azt mindenki szereti. :D


14/L

2010. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Jó ötlet a házi süti díszdobozban, plusz egy jó bor, ami rajta van a neve. Az lenne a legszebb, ha te kötnél egy pulcsit, de persze ez ma már nem divat. Ez az apukának. Anyukának: Étkészlet azért nem jó, mert ha sok van akkor csak egy lesz a sok közül. Inkább valami ami elfogy, egy finom parfüm? Hímzett sál, vagy törölköző?
2010. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hány éves a barátod, de mivel írtad, hogy 16 éves vagy, nyilván nincs önálló kereseted.Biztos nem várják el, hogy drága ajándékot vegyél nekik.Ha veszel/vesztek szerintem közösen a barátoddal vedd, hogy akkor ez most tőled is van.

Nincs sok ötletem, mivel nem írtad, hogy mennyi idősek, mit szeretnek és milyen árban gondolkodsz/gondolkodtok


Esetleg anyukának valami finom minőségi bombon.

Ha szereti a dísztárgyakat akkor egy szép váza, vagy üvegmécses,lávalámpa,ha szeret olvasni egy könyv.Étkészlet milyent gondoltok?

Abban is van különböző árfekvésű

apukának ha dohányzik szivar,vagy egy szép toll(szintén közösen)



szerintem közösen vegyetek.

vagy ha mindenképp te akarod csak egyedül, akkor a süti vagy az édesség jó ötlet.

apukának meg egy finom bor.

esetleg süthetnél sütit

2010. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Anyósomnak tavaly diszdobozos nivea készletet vettem,apósomnak ugyanezt férfiben..

Kicsi ajándék,de örültek neki..

Azóta apósom rászokott erre a dezodorra:)

2010. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó 17 59 es vagyok. A lényeg, hogy szívből jön.

Legjobb a saját kezűleg készített.

2010. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezen gondolkodom. Nagyobb élelmiszerboltokban lehet kapni ilyen nagy ajándékkosarakat, tele van csokival kávéval vmi alkohollal, én hajlok nagyon afelé. Nagyon nem akarom magam megerőltetni, h. vmi egyedit találjak ki, nem vagyunk nagyon jóban, de azért mégis szeretnék vmit, érted na:D nem tudom ti milyen viszonyban vagytok, de ha sütit sütsz szerintem az is jó:) tavaly én is azt vittem:) 20/L

[link]

de némelyiknek húzós az ára, dobjátok össze a pénzt barátoddal.

2010. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :) ez a sütit dolog nem rossz ötlet :( az étkészletre azért gondoltunk, mivel épp akarnak venni januárba....barátom 17 éves, ő ösztöndíjat kap, ami 12.400 ft, és minden hónap elején kap 10.000 ft-ot...én is kapok hónap elején 10.000 ft-ot ugy hogy kb. ennyi...összesen 32.000 ft van, de nem szeretnénk az egész pénzt erre költeni.
2010. nov. 19. 18:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom meg anyunak törölközőt vett,rávolt irva h : Legjobb anyós :)Apunak elektromos borotvát.(bár ez hasznos ajándék volt,mert pont előtte halt meg az övé,és mi ezt tudtuk:))
2010. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valami minöségi csoki(Anyósnak)Pl.Lindt,Merci,Mozart kugel stb.,esetleg egy jó bor(Apósnak)Pl:Tokaji,Gere,Bock stb.

Vannak a dm-ben most jó csomagok férfiaknak és nőknek is,ott is érdemes körbenézni(még be is csomagolják ingyen.

Amúgy lehet ugyis h egy csomag+csoki...csomag+bor,szóval akkor nem egy dolgot kaptak és mégis nem nagyon nyulsz mellé.Parfüm az necces,mert ha nem tudod mit szeret mellé lehet nyúlni elég rendesen.Sütit meg szerintem süss valamit frissen akkora amikor mentek,biztos örülni fognak ha viszel egy kis saját készitésü sütit.

2010. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!