Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telik egy napod? Meg...

Hogy telik egy napod? Meg vagy elégedve vele? Jól érzed magad?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írhattok :)
2010. nov. 19. 20:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Ha alszom, és nem kellő tapintattal ébresztenek fel, az elqrja az egész napomat...


24/F

2010. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Reggel felkelek (legkésőbb) 6:30-kor. Felöltözök, leviszem a kutyát 20-percre és közben elmegyek a kisboltba friss zsömléjért.

Felérek olyan 7-re, elkészülök (kaját csinálok, beágyazok stb) Elbúcsúzok az állatoktól és 7:25kor elindulok suliba (45kor kezdődik a taníátás)

Haza érek úgy kettőre, felmegyek lerakom a táskám és hozom le a kutyát lent vagyok fele fél órát utána ebédelek és kb 3kor neki kezdek tanulni.

Tanulok úgy fél hatig. Gyorsan neki állok takarítani (szőnyeg kefézés, sepregetés, törölgetés meg ha valamit mondott anya azt megcsinálni).

Hatkor megint le a kutyával minimum egy órára kutyák közé. Olyan fél nyolc fele szoktam felérni. Megetetem az állatokat meg én is eszek.

Kicsit pihizek, gépezek, olvasok, megnézem a Barátok köztöt (a szünetében leviszem egy utolsó pisire a kutyát). Ha vége lezuhanyzok elkészülök olyan fél 10-re és 11 ig tanulás.

Utána kimerülten az ágyba huppanok és alszok is. Aztán reggel kezdődik előről a rituálé. :)

Elég fárasztó, szokszor már alig bírom, nagyon zsúfolt a napom hétvégém se sokkal jobb annyi, hogy tovább aludhatok. De nem panaszkodom, jól érzem magam, csak ki vagyok merülve hét végére.

16/l

2010. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Ma például nem vagyok elégedett semmivel.Egyedül is vagyok,fáradt is,de azért lenne kedvem valami érdekeset csinálni..
2010. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Munkát keresek, de nem találtam még, ezzel nem vagyok megelégedve, nem érzem így magam jól mert nincs pénzem, hogy saját családot alapítsak és lakást vegyek stb. 26L
2010. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Tinker Bell ***** válasza:
77%

Reggel általában fél 7kor kelés, smink, öltözködés, aztán irány a munka vagy suli. Attól függ, hogy van a beosztásom. Suli/munka után megyek vásárolni, majd haza, főzök, eszek, beszélgetek az otthoniakkal, játszok a macskáimmal, kutyáimmal és leülök internetezni/ olvasni/ hímezni/ üvegfesteni/ kirakózni. Olyan 9 óra fele megyünk fürdeni, aztán tv-t nézünk, alszunk (a kettő közti nem publikus =o)


21/L

2010. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Ja és a lényeg! Meg vagyok elégedve az életemmel és jól érzem magam, bár néha egy kicsit fáradtan, de azért jól! =o)
2010. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%

A hét első 2napján 6.20kor kelek a többi 3napon pedig 5.20kor

Felöltözök el meek suliba ott végzek néha fél 2kor hazaérek megtekerek 1 füves cigit v mondjuk iszok utána ha szarul vagyok alszok. Felkelek gépezek úgy hajnal 1ig majd alszok megint.

18/F

2010. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%

Hétköznap:

Felkelek (felkeltenek) 6kor. Olyan 6:50-kor kimászok az ágyból; reggeli, kaja, öltözés, 7:10-re kész is vagyok... megyek suliba;7:30-kor kezdődik a tanítás. Suliban kajálok, hazajövök, olyan fél háromra itthon vagyok minden nap. Gépezek, zenét hallgatok, majd ötkor elkezdek tanulni. Barátok köztig, sőt, van hogy tovább is tanulok. Majd megnézem az esti sorozatomat ( Dr. Csont, Vészhelyzet... )

És olyan 11kor elalszok...

Hétvége:

Felkelek.. fél 11kor. Bekapcsolom agépet, csekkolom a facebookom, simsezek, közben bekapok valami müzlit. Délben kaja, általában pizza, vagyspagetti. de van, hogy elmegyünk Plázába és ott kaja meg shopping ( ha ígyvan akkor olyan négyre érünk vissza) Hanem, akkor lemegyek bnőimmel, este tévézek, majd legkésőbb 1kor (hajnali egykor xD) alszok. De van h hétvégén unokatesómnál alszok /ő alszik itt (velem egykorú) és akkor minimum négyig fentvagyunk, d evolt olyan h nem is aludtunk egyáltalán.

Összességében meg vagyok elégedve az életemmel, csak most kicsit nehéz, mert idén kezdtem a gimit (6osztályost) és sokat kell tanulni.

13/L

2010. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

MasnaposHegyoldal válaszával értek egyet, velem is ez van.

Anyám bej9n felhúzza a redőnyöm és beszül hogy kelljek már fel, hát nem éppen kellenes, ráadásul hétvégén.


16/L

2010. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

Szintén munkát keresek, a napom nagy részében ülök az ágyon és gépezek. Álláshirdetést nézek, ha valakinek segíteni kell valamiben segítek, tanulok, vezetni járok, főzök, takarítok, néha barátokkal találkozom.

Ma pl. egy barátom tanítgattam az actionscript alapjaira, vásároltam meg sütit sütöttem.

Szóval elég uncsi, amíg egyetem volt legalább csináltam valamit, bár ha valami szívatós melóm lesz tuti vissza fogom sírni a mai állapotot...

Viszont jó lenne ha lenne már valami, mert a pénzem vészesen fogy.

2010. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!