Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telik egy napod? Meg...

Hogy telik egy napod? Meg vagy elégedve vele? Jól érzed magad?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írhattok :)
2010. nov. 19. 20:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Felkelek, eszek, meló, eszek, hazamegyek, pihenés + esetenként szex, eszek, alszok.

Mint mindenki másé.

Ja és persze kurv@ra élvezem ezt a kib@szott mókuskereket, mint mindenki más.

23/F

2010. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

hétköznap reggel olyan 7:15 körül kelek, 8:30 busszal melóba. 3kor végzek 4re érek haza. ha suli akkor pedig 7-re érek haza. néha rohanásból állnak a napjaim, mert meló után rögtön suli, néha betudok iktatni egy kávét ami már nagy csoda :D. hazaérek akkor kajcsi tévé, net(utóbbit néha már kihagyom) aztán fürdés és alvás. a hétvégéim mindig máshogy telnek. hétköznap mindig bejön plusz program(vásárlás, kajálás valahol, színház, barátok, koncert....)

*L19

2010. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Minden napom kb. ugyanolyan.

Munkanélküli vagyok immáron 5 hónapja (pályakezdő). Ez a hét valamivel jobb volt. Volt egy állásinterjúm kedden, amire ma kaptam meg a mailt (ami persze sablon és csoportos volt, így a mail címek alapján be tudtam lőni kivel/kikkel kellett versenyeznem), hogy nem tartanak rám igényt.

Tudtam, hogy nem sikerült, mert ez volt a legelső igazi állásinterjú (HR-esekkel, nem csak elmész és beszélsz pl. az osztályvezetővel oszt' csókolom), s egy dologban megfogtak. Zavarni zavar, de nem törődöm vele.


Viszont ma voltam még egy állásinterjún, ami szerintem jól sikerült, legalábbis próbaműszakot kilátásban érzem.


Egyébként munkanélküli vagyok, így minden napom olyan, mintha megállt volna az idő. Ezért néha annyira unalmas a napom, hogy hiába vagyok fáradt, nem tudok elaludni. Ma pl. 11-kor keltem, de előfordult, hogy 11-kor feküdtem és este 22 után ébredtem fel.


Sz*r ez így, örülnék a megszokott rutinnak, mókuskeréknek.

2010. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

hétfőtől szombatig olyan 6 körül kelek. ha órám van akkor bemegyek az iskolába, ha nincs edzéssel kezdek majd jön az iskola. ha úgy alakul lyukasban leedzek. ha edzés és iskola megvolt akkor néha mászkálok a városban, ruhákat nézegetek és vásárolgatok ezt-azt amazt. majd irány haza. otthon általában kajálok a és filmeket sorozatokat nézek a nap hátralévő részében. vasárnap később kelek, úgy 8 fele, aztán kaja és film-sorozat plusz ha rá tudom szánni magam tanulok is. vasárnap este pedig rákészülök a hétfőre. igazából rohadtul unalmas, sőt b*szott unalmas, de most ez van, még ez is lesz vagy 1,5 évig. Most nehéz, monoton de kifizetődik...

23f

2010. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
amíg a cuki indonéz sexyboy nem kezdett ismét a szemezgetésbe, elég szomorú voltam...de aztán a munka utolsó 10 percét feldobta a folyamatos nézésével....áááá...azok a nagy szemek...:)))))))
2010. nov. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Reggel kelünk a férjemmel, fél 7 körül. Gyors tusi, kávé, reggeli,kutyaetetés, aztán fél 8-ra meló mindkettőnknek. Dolgozunk, aztán kb. 6 körül érünk haza. Bár ez sem mindig tuti, mert sokszor jön közbe meló után valami. Pl. szülők látogatása, bevásárlás, stb. Ha hazaértem, néha főzök (heti kb. 3szor), takarítok, mosok, elájulok. Sajnos hosszú a nap. Illetve keveset vagyunk otthon, és otthon is van mindig mit csinálni. És én még szombaton is dolgozom délig!
2010. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 6 körül kezdődik a napom, mivel a lányaim ekkor kelnek (6 hós és 2 éves). A nagyobbnak kulacsába hozok inni, bekapcsolok valami mesét, addig a kicsi szopizik nézünk, majd kimegyünk a konyhába reggeliztetés. Közbe a kutyának, macskának is előkészítem a kajáját, mosógépet elindítom, teregetés...ilyesmi. Mire ez lezajlik általában 8:30 van. Akkor még építőkockázunk, rajzolunk...ilyesmi. Aztán a kicsit 10-11 körül leteszem aludni. Felteszem az ebédet főni (de ha van aznapra ebéd, van hogy csak délután főzök, mire megjön a férjem) kimegyünk a kertbe, kertészkedem vagy ami kint aktuális, esetleg játszunk a kutyával. Délben ebéd, nagyobbik lányom is lefekszik aludni. Ha párhuzamos az alvásuk, akkor tanulok. Felkelnek akkor megint játék, udvaron vagy ha rossz az idő bent. 4-kor uzsi mindendkettőnek, van mikor ekkor főzök. Férjem kb. 5 körül hazajön. Akkor szoktam bevásárolni, de előre egy hétre kitalálom mit főzök...szóval nem rohangálok el minden apróságért.

7 -kor fürdetés, 8-kor fekvés a gyerekeknek. Mi ezután tudunk egymással foglalkozni de még leülök tanulni.

Péntek szokott kicsit más lenni, mert 10-12 magántanárhoz járok ilyenkor anyukámhoz elviszem a gyerekeket, aztán mikor értük megyek ebéd és anyukám elviszem dolgozni, mi meg haza. 20 km-re lakunk a nagyvárostól, ezért az úton alszanak a gyerekek, aztán du. mindig ugyanez. Néha megyünk játszóházba, akkor egész délelőtt ott vagyunk, délután ugyan ez. Hétvégén szintén ugyan ez, kivéve, ha a férjem itthon van, akkor besegít, vagy vendégek jönnek akkor szinte egész napos főzés-sütés, de ilyenkor a férjem játszik a gyerekekkel.

Érdekes, hogy nem írtak kisgyerekesek, azért írtam én is le, mert sokan panaszkodnak a férjükre, hogy nem csinálnak semmit. Pedig a gyerek ellátása nem olyan egyszerű és sokszor idegtépő is. Remélem pasik olvassák akik nem becsülik a hasonló otthon lévő feleségük munkáját és kicsit belegondolnak, hogy nekünk minden nap ugyan olyan.

Egyébként meg vagyok elégedve mindennel, szeretnénk még 1 gyereket, utána visszamegyek dolgozni (eddig még visszavárnak). Jól érzem magam!

29/N

2010. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én nem reggel kelek. fél8kor kezdődik a suli, hazaérek 1körül, alszok egy kicsit, este felkelek, megyek dolgozni, ott vagyok 6ig, rohanok haza hogy 7ig még tudjak zuhanyozni meg kávézni, és indulok is suliba, ami fél8kor megint kezdődik. aztán megint haza, megint alvás, este megint meló... Nagyon élvezem... Főleg így érettségi előtt. De jobb mint a semmi 19/L
2010. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!