Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éve férjnél vagyok, van...

10 éve férjnél vagyok, van egy kislányunk. S a képbe bejött egy harmadik. Szeret, imád, nem tud nélkülem élni. -csak az a baj, egyre többet gondolok rá. Mi lesz így?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 14:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Akkor nincs minden rendben a férjeddel?Csak akkor képes egy harmadik bekeverni.Hát jól gondold meg, hogy mit teszel, én nem dobnám el a házasságomat egy férfiért és még nem is biztos, hogy szeret-imád, mind ezt mondják az elején.
2010. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát minden férfi szeret imád az elején, ez nem ok hogy elválj. Mi lenne? Várj. Aztán mérlegelj mi ér többet. Ilyen eccerű ez.
2010. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a 3.-tól több odafigyelést kapok,a férjem pedig,hiába tudom,hogy szeret,mégsem mutatja ki annyiszor,ahogyan kéne......
2010. nov. 20. 14:14
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Szereted a férjed? Képes lennél felrúgni egy 10 éves házasságot egy másik férfi miatt, akit nem is ismersz annyira mint a férjed? Döntsd el te. Hisz gondolj bele. Ezzel elveszitheted a férjedet, sőt, lehet, hogy a kislányodat is. Honnan tudod, hogy pár év múlva a másik férfit nem unod-e meg? De akkor már késő lesz. Ha mégis a másik férfit választod, akkor szerintem nem vagy jó feleség sem, sem pedig jó anya. Azt hiszed, hogy a gyereknek ezt könnyű lenne megélnie? Hát egyáltalán nem. Ha én majd férjnél leszek, rá sem fogok nézni ás férfire. Hisz 10 éve a férjed, KETTEN gondoskodtatok a gyermeketekről, KETTEN vészeltétek át a problémákat, ő kitartott melletted, te pedig képes lennél ezt felrúgni egy új férfi miatt? Ezt csak te tudod eldönteni.
2010. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt te sem tudhatod,hogy mi lesz ha majd férjnél leszel........s hogy nem nézel rá más férfire?---ugye ezt te sem gondolod komolyan?Ki tudja,mit hoz a jövö?Ezt előre senki nem tudhatja!
2010. nov. 20. 14:18
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt egy intő jelnek tekinteném, hogy nincs rendben a kapcsolatom a férjemmel, és azt próbálnám rendbehozni, ha valami bajom van vele, inkább próbálnám megbeszélni.
2010. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
90%
Szerintem beszélj a férjeddel erről hogy tudod hogy szeret de több odafigyelésre lenne szükséged tőle, mert sokszor nem mutatja ki hogy tényleg szeret!
2010. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Én alapból nem esküszöm örök hűséget, ha azt betartani képtelen vagyok, főleg akkor, ha gyakorlatilag semmit nem követett el ellenem a férjem. Szerintem a házasság, főleg ha már gyerekvállalással is egybe van kötve akkor van olyan súlyos dolog, hogy eszembe se jusson a saját marhaságom miatt tönkretenni azt.
2010. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

sztem várj, nem tudom mióta tart ez a dolog vagy történt-e köztetek vmi már, de adj időd magadnak, mérlegelj, hogy kivel lennél boldogabb te is és a kislányod is,de azt ne felejtsd el amit már korábban is írtak, hogy mi van ha ezt az új pasit is megunod, akkor is továbbállsz majd? Az a baj, hogy mindenki a könnyebb utat választja mostanában, ő, igen jön az újdonság, a lángolás, a szerelem, ahelyett, hogy dolgoznának a régin, a biztoson, a család együttmaradásán. De neked kell mérlegelned és ha mindent jól átgondolsz, biztos jól döntesz majd.

Annak aki azt írta, hogy ha férjnél lesz nem néz rá másra pedig azt üzenem, hogy szívesen beszélgetnék vele miután volt egy legalább 5-10 éves kapcsolata...

2010. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Néha megzavarják a fejünket ilyen gondolatok. Jó lenne, ha a párunk mindig úgy törődne velünk, mint az elején. De nem lesz olyan soha többé.

Nekem is volt hasonló néhány kemény hónap, amikor újat kezdhettem volna. De aztán rájöttem, hogy végigmennénk vele is ugyanazon az úton, mint a párommal. Egyszer elég volt végigjárni, nem akarom újra. Amíg meg nem kap a férfi, addig ezerrel teper, ha már meg vagy neki, megnyugszik, biztonságban bespájzol téged a konyhába, onnan úgysincs sok esély rá, hogy elrabol valaki, ő közben napi 15 órát internetezik, meg TV-t néz, és összességében baromi jól el van, totál nyugodt felőled és nem is sejti, hogy te közben beledöglesz.

Ha tudnám, hogy van srác, akivel nem ilyen lesz, aki 10 év után is ugyanúgy fog velem törődni, biztos elhagytam volna a páromat. De tudtam, hogy ugyanez lesz, ha megkap bárki, megszokott leszek neki és annyi.

Én nem csaltam meg, és nagyon örülök neki. De majdnem rámentünk, mert észrevette a fiút, és féltékeny volt. Ahelyett hogy szólt volna, inkább kiszeretett belőlem. Nyáron majdnem emiatt szakítottunk, pedig akkor már nem volt harmadik. Ha a harmadikról ábrándozol, közétek áll, a férjednek hiányozni fogsz, érzi majd, hogy eltávolodtál tőle és nehogy azt hidd, hogy ez jót tesz egy kapcsolatnak. Könnyen lehet, hogy a hiányérzetét majd más nővel fogja orvosolni.

2010. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!