Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éve férjnél vagyok, van...

10 éve férjnél vagyok, van egy kislányunk. S a képbe bejött egy harmadik. Szeret, imád, nem tud nélkülem élni. -csak az a baj, egyre többet gondolok rá. Mi lesz így?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 14:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Na azért a hozzálás miatt van egyre több boldogtalan pocsolya kapcsolat,Látszatházasság,meg szeretők sora,mert gyávák lépni,inkább ülnek a meleg fosban,képmutatóskodva...Én 10 éve vagyok hűséges,de mi szeretkezni is szoktunk,beszélgetni,bulizni,stb,nem úgy élünk,mint két idegen ,10 éve ugyanazon a hőfokon vagyunk...

Ez nem évszám függő...Az már rég rossz ha az egyik félnek szólni kell hogy tőrödésre vágyik,ha úgy kell kiharcolni,kikönyörögni a figyelmet.Veszett fejsze nyele előbb útóbb ugyis jön vaaki akitől megkapja és akkor jön a megcsalás,ezért kell még idejében kilépni,és nem szeretőt taretani...A gyerek meg érzi a boldogtalan légkört a feszkót,ezt sajnos munkám során tapasztalom...plussz sajnos én is láttam közlekedni edényeket,akkor inkább válás tovább lépés és két mással boldog szülő,de nem jégkorszak a családi ebédnél...

2010. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!