Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjnél vagyok, van egy...

Férjnél vagyok, van egy kislányunk is, akit imádok! A kapcsolatunk haldoklik. Miért gondolok és álmodozok egy másik férfiról?

Figyelt kérdés

A férjemmel eléggé megromlott a kapcsolatunk, külön is éltünk sokáig, de most próbálkozunk újra, viszont sokszor azt érzem, hogy már lehet nem is szeretem őt és felesleges köröket futunk. Már annyiszor próbáltuk újra és újra, de ez már az utolsó, a baba miatt teszem. Annyit csalódtam benne és sokszor azt érzem, hogy nem bírom elviselni a megnyilvánulásait, olyan faragatlan és önimádó néha. Van, hogy várom, hogy hazaérjen, máskor meg nem, amikor együtt vagyunk, akkor meg nyűgnek érzem. Máskor meg vágyok rá, hogy csak megöleljen. Miért érzem ezt?

Közben feltűnt egy férfi, aki nagyon tetszik nekem, lehet én is neki, de sosem volt köztünk semmi, csak néha váltottunk pár szót, és állandóan összefutunk, csak nézzük egymást hosszan. Miért találkozok vele mindig? Régen nem is tűnt fel a létezése, de most??!! Minden gondolatomba belevéste magát.

Kezdek begolyózni? :)


2009. jún. 12. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem,csak a lelked mélyén már a feladtad a házasságotokat!ha nem birsz a férjeddel egy hullámhosszra kerülni,hogy tényleg nagyon szeresd öt,akkor érdemesebb lezárni még idejében ezt!a másik pasi meg ha tényleg bejön,akkor ismerkedj meg vele:)
2009. jún. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyi probléma volt köztetek,miért vállaltál babát?Egy gyerek nem orvosság a rossz kapcsolatra!Miért gondolod,hogy a másik pasi jobb lesz,mint a férjed?Milyen apja lesz a gyerekednek ?Először rendezd magadban a férjeddel kapcsolatos érzéseidet,azután kezdj mással kapcsolatot.
2009. jún. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A baba előtt még semmi probléma sem volt. Kisebb gondok persze, de nagyon szerettük egymást. Azért nem tudom még lezárni ezt a házasságot, mert ő nagyon ragaszkodik és nagyon szeret és adok még egy lehetőséget neki. Próbálkozik, nagyon, mindennel a kedvemben jár, de nem tudom miért sokszor olyan elutasító vagyok, főleg, ha egy kis hibát ejt, akkor vége, dühös leszek. Utálatos vagyok vele néha, de annyi sok fájdalmat okozott régen, amiket persze már megbánt, de nem tudok szemet hunyni minden felett, ott a tüske. Az időre bíznám, de lehet értelme nem sok. A kicsit féltem, és miatta teszek még egy próbát, mert megérdemli, hogy családban nőhessen fel, ha tényleg jobb ember lesz a férjem.

És a másik srác, akivel álmodozok? Igen lehet vele se működne, hisz nem is ismerem, de gondolok rá.

2009. jún. 13. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld magadban rendezni 1x a dolgokat.

Nálunk is van hasonló,hogy hirtelen felmegy a pumpa 1 rosz mozdulatától.Igaz mi jól megvagyunk, de mégis..

Én sokat vagyok egyedül, sok a stressz ,nem nagyon van felnött társaság csak a gyerekek,akikkel max. a meséről lehet beszélni:)

Néha gondoltam én is arra mi lenne külön,de ugyanakkor tudom hogy semmi pénzért nem hagynám el.

Én arra gondolok,hogy lehet te is sokat vagy egyedül ,stresszeled magad ezért gondolsz másra..nem?

2009. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem golyózol be, igazából Te magad is tudod, hogy halott ügy a házasságod, csak futtok még egy kicsit. Ugyanakor Te már nyitottál más felé. Csak arra vigyázz, hogy bármi is lesz közöttetek, csak azután történjen, hogy a házasságnak vége. Párhuzamosan nem célszerű futtatni a két pasit.
2009. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

HA problémás a kapcsolatotok persze, hogy nézegetsz másokat, meg elábrándozol rajta! ebben nincs semmi fura és rossz sem szerintem. Csak ne lépj e felé az ismeretlen fickó felé semmit, ne hagyd magad elcsábulni, mert ez csak azért olyan vonzó, mert még nincs elrontva!!! ha bármi történne köztetek, az nagyon összezavarna. egyszerűen könyveld el, hogy ez van.

Sok helyütt javaslom, de Neked is. próbálj mással foglalkozni. Ha nem ez terheli le 100%ig az agyad, néha olyan könnyen választ kap az ember! vágj bele valamibe, keress hobbit, sportot, bármit! csinálj valamit, ami független ettől az egésztől!! vagy írj könyvet:D tényleg bármi megteszi. ezt az egészet, pedig jegeld le magadban egy jó időre. nem sietős, nem kell azonnal eldöntened, hogy mit is szeretnél. a férjednek pedig nyugodtan elmondhatod azt amit ide leírtál!!! hogy bizonytalan vagy, néha úgy érzed kihűlt az egész, néha pedig nagyon vágysz rá.szerintem meg fogja érteni. mondd el neki, hogy meg akarod próbálni,de Te sem tudod mi lesz a vége. Aztán élj nyugisan, semmiről nem késel le, a kapkodás csak bonyodalmakat szül! Tedd félre az egészet, foglalkozz az életed más területeivel és várj, úgyis választ kapsz:)

2009. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a bátorítást :)

Igen, attól félek, hogy elszalasztom ezt a fiút, illetve attól, hogy a férjemet elhagyni lesz rossz döntés. Igazatok van, valahogy lekötöm magam, tanulok. :) Viszont mikor eldöntöm, hogy na most már elég volt, többet nem gondolok erre a férfire, persze rögtön találkozok vele, vagy valahogy újra előkerül, vagy álmodok vele megint! Na ezt nem értem. Amikor eldöntöm, hogy igen lezárom ezt a rossz házasságot, valami nagyon pozitív történik a férjemmel kapcsolatosan, és elbizonytalanodok, hogy még sem kellene véget vetni a házasságnak.

Igen le kell rendeznem magamban, mert ez borzasztó helyzet.

Köszönöm neketek, nagyon jó, hogy válaszoltatok.

2009. jún. 13. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!