Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illetlenség lenne ilyet...

Illetlenség lenne ilyet kérdeznem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, aki elég szegény családból származik, sokan testvérek, vannak egészen kicsik is.

Szóval itthon pakolásztam és találtam pár feleslegessé vált,de szinte vadonat új mesekönyveket és plüssállatokat.

Szeretném nekik adni, de nem szeretném megbántani őket ezzel. Lehet, hogy rossz néven vennék.


Hogyan kérdezzem meg, hogy elfogadnák-e tőlem?


2010. nov. 21. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia ez nem illetlenség hanem nagyon szép gesztus tőled nekem van 2 kisfiam ép a napokban tartunk rendet és pár szatyor ruhát meg megunt játékokat oda adtunk egy szomszéd szegényebb családnak jó érzés volt hogy másoknak örömet tudtunk okozni!
2010. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem is kedves dolog ez... Nem tudok milyen tanácsot adni mert már mindent elmondtak elöttem. De ez tényleg kedves gesztus és biztos örülni fognak neki a kicsi gyerekek de ha nem fogadják el akkor odaadod az árva gyerekeknek .
2010. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!