Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pofátlanság már ez?...

Milyen pofátlanság már ez? Apám hozzám jön pénzt kérni a bátyám meg anyámhoz.

Figyelt kérdés

Mind a kettőjüknek (fiúknak 100 és 200 ezer feletti) igen csak jó fizetése van. Anyám alig keres 100 ezret mégis az ő fizetéséből élünk mert a fiúk képtelenek kaját venni. A lakás fele fele arányban fizetik a kiadásokat a szüleim még így is. A bátyám nem száll be a kiadásokba elherdálja a pénzét. Hónap közepétől állandóan jönnek kuncsorogni. Nekem nincs is fizetésem anyától kapok pénzt. A szüleim között úgy megromlott a kapcsolat h nem is beszélnek egymással. Én se beszélek se apámmal se bátyámmal ezt nem részletezném miért megvan az oka.

Már többször nem adták vissza a kölcsönkért pénzt elegem van belőlük nem nekem kéne pénzelnem őket hanem nekik kéne segíteni engem, de ha legalább ezt nem csinálják akkor legalább ne is kérjenek a szinte semmiből szükségem van arra a kevésre is amim van. Hogyan szabaduljak meg tőlük?

Jah és kb 1 hónapja apám szinte majdnem megvert mert összevesztem a pici kis fiával, meg se kérdezte min vagy hogy történt rögtön engem b*szott le, azután se volt hajlandó meghallgatni elkönyvelt hülye k*rvaként mert ügye bátyám így hív...


2011. aug. 26. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
3%

*Nekem nincs is fizetésem anyától kapok pénzt.

Már többször nem adták vissza a kölcsönkért pénzt


Mi a kérdés? Az nem is a te pénzed.

2011. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

háát ha tudsz költözz el. Ha tanuló vagy lehet kapsz szociálisan kolit.

A bátyáidat pedig küld el a francba. Ha fenyegetve érzed magad valamelyik szülődtől vagy bátyádtól ne habozz a rendőrségre menni. Persze lehet hogy nem ilyen dúrva a helyzet én ennyiből nem tudhatom,

Legalább anyukáddal érdemes valahogy kompromisszumot kötni, hogy legalább ő megvédjen a bátyáidtól, és édesapádtól. Mert neked nem kell pénzelned őket.

2011. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jah de nem is az övék ha nem tűnt volna fel!és tőlem kérte kölcsön csak mert anyámhoz nem megy bár nem értem hozzám h van képe. Anyámtól kaptam a pénzt bérletre, telefonra egyéb szükséges kiadásokra.
2011. aug. 26. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!