Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben mi...

Mit tennétek a helyemben mi legyen a kutyussal?

Figyelt kérdés
Lett egy menhelyi kiskutyánk. Úgy adódott a múlt héten, hogy én és a párom nem voltunk itthon több napig, anyukám több napos továbbképzésen volt, ezért a kutyust nagymamám gondjaira bíztuk, négy napra.Mami nagyon örült neki, mert nagyon szereti az állatokat, és ma délután, mikor elhoztam a kutyát, láttam, hogy sírt, amiért elhozom :( és utána mondta is a telefonba, hogy nagyon rossz hogy nincs ott.Mit csináljak, adjam a kutyát a nagyimnak, és magamnak válasszak másikat? De már mi is úgy megszerettük ezt, igaz nem régen van nálunk...
2010. nov. 22. 18:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
a nagyinak kéne egy hasonló, másik kutyus
2010. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagymamád magányos, és jó volt megosztania a mindennapjait valakivel, akivel törődhet, és akinek szüksége van rá. Én valószínűleg nekiadnám: így mindketten boldogok lennének, és újabb menhelyi kutyus találhatna szerető otthonra mellettem:)
2010. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

kötődsz már nagyon hozzá?


én nekiadnám a nagyinak,főleg ha egyedül van,igy legalább még1 kutyust el lehet hozni a menhelyről

2010. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
És ha a mamádnak választanátok új kutyát? Biztos van a menhelyeken hozzá illő kiskutya! :)
2010. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Én a nagyinak adnám, te bár mikor mehetsz meglátogatni (gondolom nem a kutya miatt mész csak oda), a nagyi meg biztos nem. Meg szerintem mamád magányos is, te meg válassz egy másik kutyát!

13/L

2010. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
A mamádnak adjatok ajándékba egy másik kutyát és vigyétek a tietek látogatóba többször.
2010. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem add a nagyinak a kutyust, és magatoknak válasszatok másikat. Ezt a kutyust már megszerette. Idős, magányos embernek már nem biztos, hogy könnyű egy másikat elfogadni. Az sem biztos, hogy ha más választja ki neki az állatot, azt sikerül jól eltalálni. Lehet persze, hogy megszeretne egy másikat is, de ez már biztos. :)
2010. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is arra hajlok, hogy nekiadjuk a kutyit, mi meg választunk másikat:)
2010. nov. 22. 18:51
 9/23 anonim ***** válasza:
62%

Én is így döntenék, vagy ha tényleg régóta van meg a kutya és hiányoznátok neki, akkor mamádnak hozzatok egy másikat.

Ez annyira aranyos történet volt, majdnem én is megkönnyeztem, pedig én a Titanicon sem sírtam :D

2010. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Utolsó :))

Hát én is eléggé meghatódtam:)

2010. nov. 22. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!