Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a pasim...

Miért van az hogy a pasim szinte soha nem kezdeményez az ágyban?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy ha együtt vagyunk nem élvezi... sőt! egy vadállat tud lenni.
2010. nov. 23. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert Ő ilyen.

Nem azért, mert nem tetszel neki, csak be kell Őt indítani, hogy működjön.

Attól jön meg a kedve hozzá, hogy kívánatosnak tartod őt.

2010. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán arra gerjed, ha te kezdeményezel!
2010. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

A párod valószínűleg rendkívül céltudatos lehet, azon kivételek egyike, akit nem a farka irányít, hanem az élet más területei felé is legalább annyi figyelmet fordít.

Ez nem baj, sőt valószínűleg azon munkálkodik fejben, hogy az életetek jobb legyen a jelenleginél. Lehet, hogy most tévedtem, de ha nem, akkor megnyugodhatsz, mert minden rendben van - egy ilyen férfi nagyon sokféle célnak él, és néha vissza kell hozni a földre :)

2010. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van, aki ilyen típus, szerintem ennyi.


Utolsó! Már ne is haragudj, lehet én vagyok hülye, de a válaszod nekem egy értelmetlen zagyvaság, emmlébeszélés, mintha nem is ezt a kérdést olvastad volna.

2010. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jav.: mellébeszélés
2010. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet... De az én önbizalmam is nőne ha ő támadna le! :)
2010. nov. 23. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:

13:45 először is tanulj meg írni, aztán ha az megy, akkor sajátíts el egy kis emberismeretet. Ha az is megy, és még mindig izgat a dolog, akkor fuss neki még egyszer, hátha akkor megérted.

Annak viszont örülök, hogy a kérdező nálad nagyobb sikerrel járt. Neki csak egy egyszerű tanácsom van: ha szeretnél több kezdeményezést a partnered részéről, akkor tudasd vele!

2010. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!