Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a buliban beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a buliban beszélgetést kezdeményez egy srác akkor szinte leblokkolok. Milyen, nem eldöntendő kérdéseket tegyek fel neki hogy ne tűnjek unalmasnak? Pl nem ciki azt kérdezni hogy volt e már vmilyen vad élménye?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
igyatok sokat és akkor onnantól már nem kell ilyeneken gondolkozni, de sztem nem ciki a kérdés.
2008. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem beszéljetek a tanárokról

kérdezd emg tőle hogy neked ugye XY az osztályfőnököd?

aztán modnhatosd neki hogy hű őszinte részvétem, emg iylesmi, cikizhetitek kicsit. Pár hülyeség eszetekbe jut, nevetgéltek, utána úgyis fel fogsz oldódni és csak eszedbe jutnak a dolgok.

2008. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hú köszi, kedves vagy.
2008. dec. 18. 17:26
 4/4 anonim válasza:

Esetleg kérdezd meg tőle hogy kikkel jött a buliba... A közös ismerősök mindig jó fogódzdók.

A vad élmény kifejezésről az emberek 95%-ának a szex jut az eszébe és a férfiak 100%-a célzásnak veszi. Ha csak egy jót akarsz szexelni, nyugodtan, ha nem akkor inkább hanyagold a dolgot az esetleges következő találkozásig.

Amúgy egy emberen nagyjából látszik hogy milyen is ő. (teszem azt a zenei stílusa) Mondjuk egy hosszú hajú, málhatáskás fiúnak ne kezdd el szidni a tankcsapdát :D:D

2008. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!