Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos én egy 14 éves meleg...

Sajnos én egy 14 éves meleg srác vagyok.!?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak d nme tudom hogy elmondjam-e nekük h melg vagyok? Elég melg ellenesek!

Mit tegyek ?-a pszichologusnak sem mertem elmondani

MIT TEGYEK?


2010. nov. 23. 20:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%

nem hiszem hogy meleg lennél, szerintem most van egy kicsit változékony korszakod ami mindenkinél előfordul kis és nagy mértékben.


Amúgy sehogy ne valld be, próbálj a lányok után érdeklődni, na és aztán bevallhatod ha az vagy

2010. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Várj egy-két évet, s lehet kiderül, nem vagy meleg, csak még félsz a lányoktól! Miért izgatnád ezzel a szüleidet? Ebben a korban nem ez a sorskérdés.
2010. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mond el nekik majd ha idősebb leszel,nem tudom mikor váltak el de ha frissen akkor amúgy is feszültebbek,plusz még ha nagyon meleg ellenesek is.
2010. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
2010. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
94%

1.bekell látnod, ha boldog akarsz lenni, akkor ne titkolozz, előbb utóbb mondd el nekik.

2.A szüleid lehet h meleg ellenesek, de nem a gyerekük ellensége! Megfogják érteni, ha nem is egyből..de muszáj lesz,mert te erről nem tehetsz.De sztem, ha már úgyis jársz dokihoz, vele beszélj erről! őt köti az orvosi titok tartás vagy nem? sokkal több segítséget tud adni, mint mi.

2010. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
aranyapa el ne hidd hogy meleg vagy. komolyan mondom. egyáltalán nem vagy. mivel ilyen nem létezik. homoszexualitás nincs és soha nem is volt.
2010. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

ha szeretnek akkor elfogadják,h meleg vagy hisz attól függetlenül a gyermekük vagy!én 15hónapja vagyok szülö,anya,de azt most tudom,h akármit tesz is majd az én babám az soha nem fog azon változtatni,h az életem adnám érte vagy h ne vegyek róla többet tudomást!biztos,h nem lesz majd egy könnyü menet,de neked is jobb lesz ha elmondod,talán egy kicsit könnyít a lelkeden!kivel élsz?anyuddal v apuddal?azért arra készülj,h nem bizti,h ott lesz maradásod ahol élsz,legalább is párnapig!kérdezz körbe elötte,h van-e valaki aki befogadna-e egy pár napra amíg csitulnak a kedélyek!

egy kalappal és szorítok neked

2010. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
hü,kedves elsö válaszadó,de aztán rohadt nagy segítség vagy
2010. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Anyummal élek és 3 éves voltam amikor a szüleim elváltak.

Eléggé melegellenesek :

Sajna bizti h meleg vagyok mert már 2 alkalommal voltam valakivel.Tudom ez még tul korai ezért szünetet tartunk.

Lehet hogy attol alakult ki hogy anyummal élek és ő ugye a pasikat szereti és lehet h ezt ,,tanultam''

2010. nov. 23. 21:10
 10/23 anonim válasza:
43%
Fake
2010. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!