Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok 17 éves. Mit...

Meleg vagyok 17 éves. Mit tegyek? Nemtudom mit kezdjek az életemmel? (bővebben lenn. )

Figyelt kérdés

Egy 17 éves meleg fiú vagyok. Lassan már az egész világ előtt felvállalom a másságomat, nemvagyok erre büszke, de felvállalom, ezvagyok én. Én ezt a nehezebb életet választottam. De a szüleim nem fogadnak el, pedig már egy féléve elmondtam nekik. A szüleim úgy néznek rám mint egy leprásra. Sosem fognak elfogadni? Költözzek el itthonról? Mit tegyek? Sosem volt még kapcsolatom, és szexuális kapcsolatom sem volt egyik nemmel sem. Nyitok a világ felé, óvatos vagyok, eljárok bulizni, fennvagyok meleg oldalakon, szétnézek az utcán, radizgatok, de nincs párom még mindig. Lehetne, de nagyon válogatok.. Lehetne párom nemis egy nemis kettő, de én az igazit keresem, még ha giccsesen is hangzik. Egyedül amikor külföldön jártam akkor tetszett meg komolyabban egy pasi, csak mivel messze van a világ másik részén ez azért nem működne. Hogyan keressek párt? Egyáltalán megfogom találni az igazit valaha aki nekem megfelel/akinek én is megfelelek? A világ elfogja valaha fogadni, hogy ilyen vagyok?

Szégyellem a másságomat, mert a szüleim kutyaként bánnak emiatt velem.. Segítsetek kérlek..


2010. júl. 12. 15:29
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
97%

ne szégyelld magad!!! rengeteg ember nem heteroszexuális, hanem homo- vagy bi. szóval van esélyed, igaz, kevesebb, mint egy heteroszexuálisnak, de van - és pont erre vannak klubok, spec. szórakozóhelyek stb.


szüleiddel ne törődj, szomorú, ez van, lehet hogy idővel elfogadják. lehet, hogy csak évek múlva.


sajnos csak akkor tudsz függetlenedni, ha dolgozol. akkor kereshetsz pl albérőtársakat.


ugyanolyan életet élhetsz, mint más, a szexualitás meg magánügy.

2010. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
90%

Kit érdekel hogy más mit gondol? Legyél önmagad!

És igen, egyszer te is megtalálod az igazit!:)

2010. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon nem tudnál a lányokhoz vonzódni?
2010. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
34%

"Lassan már az egész világ előtt felvállalom a másságomat, nemvagyok erre büszke, de felvállalom, ezvagyok én."


Bocsi, de nem lehet, hogy te viszed túlzásba? Ráerőlteted másokra, hogy fogadjanak el? Hagyd a szüleidet meg fognak békélni, de ne emlékeztesd őket erre nap, mint nap. A gyerekük vagy, nem fognak kitagadni emiatt, de hagyd hadd emésszék meg a dolgot.

2010. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
94%

17évesen nem feltétlenül kell még megtalálnod a párodat, ismerkedj, haverkodj, élj.

A tartós kapcsolatokkal ráérsz még később. Keress klubokat, ahova hasonló beállítottságú fiatalok járnak, mint te. Találnál barátokat, esetleg párt is.

28/N

2010. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:)!
2010. júl. 12. 15:38
 7/58 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem először is beszélj a szüleiddel,hogy végülis tisztázzátok ezt a dolgot,mondd meg nekik,hogy úgy kéne elfogadjanak téged ahogy vagy,elvégre az övék vagy...és az,hogy te meleg vagy,nem egy ok arra,hogy a szüleid ne szeressenek...Fogadd el magad,és ne szégyenkezz,nem vagy az egyedüli a világon..És az igazi párod megválasztásával ne foglalkozz olyan görcsösen,mindennek majd eljön az ideje.
2010. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
86%

Ezen nincs mit szégyellni,ez van:)

Mondd el a szüleidnek hogy te ugyanolyan vagy,mint eddig!! Kérdd meg hogy ne bánjanak veled kutyaként,és ne izgulj,megfogod találni a hozzád illő pasit,még nagyon fiatal vagy,előtted az az élet:)

Szóval nyugi.


15L

2010. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
94%
legjobb barátom hasonló beállítottságú, 19 éves fiú. ő a szüleinek nem mondta el, de nyílt titok, a testvére tudja, barátai is stb. kb fél éve van párja és boldog vele. megéri várni, megtalálod te is a nagy őt:) a szüleid is elfogadnak majd, adj nekik időt. nagyobb városokban egészen mindennapos és többé kevésbé elfogadott a melegség. ha komoly kapcsolatod lesz, a szüleid pedig megértőek, akkor rájönnek majd, hogy nem díszköcsög vagy, hanem egyszerűen a saját nemedhez vonzódsz. ne add fel. és főleg ne légy elkeseredett. meg fogod találni az igazit nem sokára...
2010. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon aranyosak vagytok:)
2010. júl. 12. 15:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!