Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves BI fiú vagyok. Hogy...

15 éves BI fiú vagyok. Hogy mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés
Anyáék kis koromban el váltak és nem ismerem apám :S De nem tudom hogy mondjam vagy egyáltalán el mondjam e anyának.Aki tud segitsen legyen szives.
2010. nov. 23. 21:08
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
87%
Honnan veszed hogy bi vagy egyáltalán 15 évesen?
2010. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Woltam már fiuval is meg lányal is
2010. nov. 23. 21:14
 3/34 anonim válasza:
91%
az mit takar?
2010. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én várnék ezzel. Egyrészt még fiatal vagy, ez még változhat. Másrészt szerintem bőven ráérsz ezt akkor elmondani, ha lesz egy komolyabb kapcsolatod egy fiúval. Ha meg lánnyal lesz, akkor fölösleges ezzel stresszelni anyukádat, mert azért egy szülőnek ez mindenképp stressz, akkor is, ha elfogadja, azért elsőre mégis biztos ideges lesz. Szóval mindenképp várj vele.
2010. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
52%

15 évesen fiúval és lánnyal is voltál...

hát gratulálok...

nem csak bi vagy hanem hülye is..

2010. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
minek kell ezt az orrára kötni?
2010. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
42%

Ne mondd el, szerintem jobb neki ha nem tud róla. Kezdj el csajozni, szedj össze egy barátnőt. Próbáld meg elfelejteni, hogy biszex vagy. Ne gondolj a homoszexualitásra. Még nem késő, ki tudod nevelni magadból a ferde hajlamot.

Igazából nekem mindegy a te szexuális orientációd, de gondolj arra, hogy ezzel a bejelentéssel megbántasz másokat. Nem tudhatod, anyád hogy fog rá reagálni.

2010. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Hát most én tehet róla?b@szus hát nem tehetek róla mind 2 nemhez vonzodom
2010. nov. 23. 21:20
 9/34 anonim ***** válasza:
91%
15 éves gyerek révén elég merész kijelentés, hogy azt hiszed, tudod mi a pontos nemi identitásod. Lehet már voltál szexuálisan lánnyal és ezek szerint fiúval is, de hidd el, fogalmad sincs neked még arról ilyen gyerekként, hogy mi az az intimitás és szex..
2010. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%
Ember, arról tehetsz, hogy 15 évesen voltál mindkét nemmel? Ágyba rángattak? Megerőszakoltak? 15 évesen még tanulnod kellene, nem ezen járatni az agyad... és nem, nem begyöpösödött öreg vagyok, csak egyszerűen nem értem, hogy lehet valaki olyan primitív szellemi szinten, hogy 15 évesen már akárkivel összefekszik?
2010. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!