Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember az életedben,...

Van olyan ember az életedben, akivel bár nem vagy rokoni kapcsolatban, mégis úgy szereted mint az Anyukádat/Apukádat? Ha igen, ki Ő?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keresztanyu és Keresztapu. Bár a rokoni kapcsolat az fennáll, de szerintem az is elég ritka, hogy valaki nagyon szereti a szüleit és ugyanazzal a szeretettel szeret masik két embert.
2010. nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az anyósom, sokkal jobban kijövünk egymással, mint a saját szüleimmel.
2010. nov. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is anyósomat mondanám.
2010. nov. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pótszüleim vannak. Van apám, de nem láttam már 20 éve, és van anyám is, de ő nem törődött velem....

A pótszüleimmel megismerkedtem, és egy idő után a lányukká fogadtak. Inkább ez olyan mint egy nagyon jó barátság, és imádom őket.

2010. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs..

SENKIT nem szeretek ugy mint anyumat:)

Szerencsés vagyok,mert nagyon jó szüleim vannak:)

2010. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kéne valakit szülőként szeretni. A szüleim még csak mostanában kezdenek rájönni, hogy (már 20 éves) öcsém kihasználja őket anyagilag, és mindenben igazam volt, amit korábban nem hittek el nekem ezzel kapcsolatban. Inkább barátok vannak, a családom nagyon nem család érzések szempontjából, csak biológiailag meg névleg. Ha szülő leszek egyszer, szeretnék jobb, következetesebb szülő lenni.
2010. nov. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk vannak fogadott rokonaink.

Az egyik mintha apum testvére lenne. Apukám tanyán lakott,és 1 éves volt mikor beköltöztek a faluba, de a szomszédaik maradtak.

Mikor a szomszéd kislány iskolás lett, hétköznap apáéknál lakott, mivel az iskola kb. 20 km-re lett volna. Azóta is tartjuk a kapcsolatot.


A szomszéd nénim pedig a harmadik nagymamám volt. ( sajnos már meghalt)


És még volt egy, ő szintén meghalt. Ő tatám póttestvére volt.


A háború idején vagy után dédmamámnál a saját 8 gyereke mellett, még úgy 4-5 mindig ott ebédelt, ebből aztán egy lett olyan, akivel később is tartottuk a kapcsolatot, és a gyerekeivel is. Teljesen olyan mintha rokonok lennénk.

Később apukámnak ők voltak a "gazdag" pesti rokon, akik pl. még nekünkis hoztak ruhát, ilyesmit pestről.

2010. nov. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van, a párom.

Mindamellett hogy imádom anyukámat, apukámat mégis mikor nincsenek mellettem, a párom tudja őket helyettesíteni.

Nekem a szerelmem nem csak a szerelmem: anya,apa,testvér, legjobb barát, szerető is egyben.

Közhelynek és nyálasnak tűnhet de én tényleg így gondolom és így érzem. És ő is ugyanígy van ezzel:)

2010. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
férjemet.
2010. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő: de jó nektek! :)

Remélem egyszer én is így érezhetek majd valaki iránt.

2010. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!