Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom együtt jár egy...

A lányom együtt jár egy nálánál fiatalabb és alacsonyabb fiúval, most már közel egy éve. Mit tegyek, ha nem illenek össze?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nem tetszik ez és hiába mondom neki, hogy nem illenek össze nem érdekli. Hozzá egy jóval magasabb és komolyabb fiú illene. Tudom, hogy nem kellene beleszólnom, mert elvégre ez az ő élete és az ő választottja, de mégis, ti mit szólnátok hozzá?
2009. jan. 14. 15:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de nekem ebből az tűnik ki, hogy a lányod érettebb, mint te. Társat nem a mérete és az életkora alapján választ az ember, hanem akivel jól érzi magát a mindennapokban. Ha már egy éve együtt vannak, ez utóbbi valószínűleg működik náluk. Vannak fontosabb dolgok, mint a külsőségek. Ne akard tönkretenni a kapcsolatukat!
2009. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Boldog a lányod? Más baj is van a fiúval, mint a kora és a magassága? Mert ha nincs, és kedves, rendes, megbízható, akkor kár elriasztani.
2009. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy nem illenek össze? Nem mutatna jól a fényképük a magazinok címoldalán?
2009. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idös a lányod??

Ha elég érettö tudja ki kell neki.Ha szeretik egymást teljesen mindeggy,hogy a fiú alaconyabb esetleg fiatalabb.Mennyivel fiatalabb????

2009. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A lányom 15 múlt, a fiú 14. Ebben a korban elég látványos a különbség, mert a lányok sokkal korábban érnek amúgy is. Tudom én, hogy nem kellene beleszólnom, de az ember mindig csak jót szeretne a gyerekének. Azt is tudni kell ehhez, hogy nekem is volt hasonló kapcsolatom, alacsonyabb volt nálam a fiú és rengeteg kritika és megszólás ért bennünket, ami nem volt éppen valami jó érzés. Talán még a mai napig is itt csengenek a fülemben a kritikák. És mint tudjuk a gyerekeknél nincs is őszintébb lény a világon, ami a szívükön az a szájukon.
2009. jan. 14. 15:23
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy éve együtt vannak, akkor valószínűleg nem éreznek ebből fakadó hátrányokat. Manapság a gyerekek is modernebb felfogásúak, toleránsabbak, ma már nem "előírás", hogy a fiú legyen idősebb és magasabb. Arról nem beszélve, hogy ha a fiú csak 14 éves, akkor hatalmasat nőhet még, lehet, hogy egy év múlva két fejjel magasabb lesz, mint a lányod. Az 1 év korkülönbség meg nem fog számítani semmit. Ismerek párokat, ahol tizenakárhány évvel fiatalabb a fiú, mégis boldogan élnek.
2009. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Van a rokonságunkban egy házaspár, már jóval 50-es korúak, az asszony mindig magasabb volt a férjénél, most is, és persze ez a magasságkülönbség látszik is. Ők azt mondják, hogy: "az ágyban nem látszik", boldogok együtt.


Szülőnek nem kéne beleszólnia a gyerek kapcsolatába, ha rossz, akkor a gyerek hadd tanuljon már a maga kárán, de ha a szülő beleszül, élete végéig a szülőt fogja hibáztatni, hogy miatta ment tönkre valami, amiben ő boldog volt. Nekem is beleszóltak, zsaroltak, fenyegettek, gyógyszert nyomtak belém, el is zavarták a páromat, az lett a vége, hogy képtelen vagyok párkapcsolatot kialakítani bárki mással, ennek már több éve. Ha nem szóltak volna bele, lehet, hogy már boldog nagyszülők lennének, de ha nélkülük is szétmentünk volna, képes lennék másokkal is ismerkedni.


Tehát ne szólj bele! Ne tedd tönkre a lányod életét idejekorán.

2009. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Most téged mi zavar? Az,hogy a fiú alacsonyabb vagy,hogy a lányod már fiúzik?

Nálunk ilyenkor ez a korkülönbség elenyésző gyakorlatilag egy idősek. Én az első barátommal 6,5 évig jártam és ott is én voltam az idősebb igaz csak 4 hónappal. '5 voltam mikor összekerültünk.

De nem ő lett a férjem, 6,5 év együtt járás után rájöttem,hogy nem ő a nekem való és szakítottam vele.


S ami még érdekes a férjem 4év 6 hónappal fiatalabb nálam és boldog házasságban élünk van két gyerekünk.

Szóval én csak azt mondom ne izgasd azon magad illenek-e egymáshoz. kamaszok és most úgy sem tudsz a fejével beszélni minél inkább mondogatod neki annál rosszabb lesz. Majd ha tanácsot kér válaszolj neki, de egyébként hagyd rá had próbálgassa a szárnyait. majd leesik, azt is meg kell tanulni milyen egy csalódás. Sakkor lehet azt mondja majd neked amit én az én anyukámnak egy másik fiúval kapcsolatban, hogy de jó ,.hogy szóltál.

2009. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem tudod meggyőzni a lányodat, ha tényleg nem illik hozzá, akkor majd rájön ő is. És a csalódáskor ne azt mond neki, hogy bezzeg te megmondtad, hanem állj mellette, vigasztald. Általában azért az ilyen korai kapcsolatokból ritkán lesz házasság. Szóval alig hinném, hogy hosszú kapcsolat lesz belőle.
2009. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem még egyáltalán nem biztos, hogy ezzel a fiúval fog maradni, még nagyon fiatalok...ha pedig együtt maradnának mégis akkor neked nincs jogod tönkretenni a lányod boldogságát, akkor sem ha csak jót akarsz neki. Valakinek aki szerelmes hiába mondod, hogy né 10 cm különbség van köztetek. Ha szereti, szereti, kész. de még egyszer hangsúlyozom, még egyáltalán nem biztos hogy egy két, három év múlva is együtt lesznek!

Amúgy kicsit "bánt"(?!) amit irtál, illetve nem, csak zavarja a szememet...A páromnál én is magasabb vagyok, de hidd el ez az ami a legkevesebb egy kapcsolatban. Szeretjük egymást, már nagyonsokszor, nagyonkemény helyzetekben kiállt mellettem, és őszintén nem érdekel ki mit mond a magasságról (habár rossz megjegyzéseket nem kaptunk még)...igaz nem vagyok már 14, de akkor is!

Üdv

2009. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!